Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Anyum lehúzta a WC-n az...

Anyum lehúzta a WC-n az afikai óriáscsigám tojásait. Azok már nem kelhetnek ki véletlenül sem, ugye?

Figyelt kérdés
2012. jún. 23. 18:14
1 2
 11/18 anonim válasza:

Óriás csiga???!! Irány a hold!

Hát engem megmondom őszintén megölne szerintem őket is megölné..

2012. jún. 29. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Bogoj ***** válasza:
75%

de igen, kikelhet.

ha elég filmet láttál volna, tudhatnád, hogy ezek MINDIG kikelnek, sokszor akkorák lesznek, mint a normál méretük, gyorsabban szaporodnak, beretvaéles fogaik lesznek, gyorsak lesznek és embert esznek...

lőfegyver nem fogja, az atom meg csak erősíti őket, legtöbbször valami egyszerű baktérium, bacillus, vírus bevetésével védekezhetünk ellenük (pl. nátha)...

2012. jún. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Sztem nem udorítóak bár nekem sem kellenének.

Néhány tengeri csiga meg kifejezetten szép anynira ,hogy fényképrevalók

[link]

2012. jún. 30. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100%

dehogy undorítóak az afrikai sivatagas óriás kúpos csigák

nekem 5 van belőlük és nagyon cukik

ki is szoktam őket venni és a kezembe viszem őket, és olyankor olyan aranyosan elkezdik a "segglyuk" szájukkal harapgatni a kezem (persze nincs foguk) :DD

2012. jún. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
De igen mert vizet szerető állatka:(
2012. jún. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
15. de te is szereted a vizet, akkor te is undorító vagy?!
2012. júl. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Utolsó: szeirntem úgy értette, hogy szerinte kikelhetnek, mert szeretik a vizet. :)

Amúgy köszönöm a válaszokat!

2012. júl. 4. 13:46
 18/18 anonim ***** válasza:
Simán kikelhet pár db, és kész a baj... Valaki az 1. oldalon említette az egzotikus fajok elterjedését, az afrikai csigák pedig viccen kívül elég nagy kárt tudnak okozni, hogy el sem hinnéd.... Pl. minden növényt felzabálnak, szaporodnak, zabálnak. Nem azt mondom ezzel hogy világuralomra törnek, de nem kis problémát okoznak......
2013. márc. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!