Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Adhatok a Halaimnak élő...

Adhatok a Halaimnak élő szúnyoglárvát?

Figyelt kérdés
Van a kertünkben egy esővízgyűjtő és abba vannak kicsi szúnyoglárvák. Odathtom a halaimnak???

2012. jún. 25. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen.

De tartósíthatod őket úgyis hogy kifogod őket belerakod egy edénybe és lefagyasztod.

2012. jún. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én azért félnék a fertőzésveszélytől, a kosztól és az algáktól. Valamilyen hálóval nagyon meg kellene őket mosni, aztán a legjobb lenne szerintem lefagyasztani.

Érzékenyebb gyomrú halaknak pedig így sem jó, mert a kitines villájuk könnyen bélgyulladást okozhat.

2012. jún. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi mindkettőtöknek, de melyikek számítanak érzékenyebb halaknak??? Van 1 Aranyhalam, 1 mollym (nem tudom hogy kell írni) 1 mickey-egér plattim, 2 nagy guppim és kb 20 kisguppim, ezeknek odathatom vagy maradjak az eddigi kajánál???
2012. jún. 25. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!