Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A gurámi bánthatta a neonhalat...

A gurámi bánthatta a neonhalat és az almacsigát?

Figyelt kérdés
ma este mikor hazaértem láttam,hogy 1neon mínusz,ráadásul kis darabka hiányzott belőle,kicsit arrébb volt.1 kék almacsiga mínusz,közepes méretű volt,teljesen üres volt a háza.kb 1-2 hete van 3db 6hónapos mézgurámim.Lehet,hogy ők tették?
2012. júl. 4. 20:31
 1/6 bamboochatheone ***** válasza:
Nekem a 9 centis kékgurámim megevett egy kifejlett páncélosharcsát meg egy kb 2 centis plattiivadékot. Elég kemény halak ezek.:D
2012. júl. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de a csigát is megeszi???Azt olvastam,hogy neonnal simán tartható.Ráadásul elég picik még a gurámi,kb 3cm-esek.
2012. júl. 4. 20:35
 3/6 anonim ***** válasza:
a pici gurámi nem bánthatta a neonhalat a csigát meg főleg nem. lehet csak spontán megdöglött a neon halad valamitől és a haltetemet azt persze megeszik de azt mindegyik hal szereti.
2012. júl. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de a csiga továbbra is rejtély!!!Tök üres volt a háza!Tegnap este még semmi baja,ma meg mind2en meghaltak:S nem értem:(
2012. júl. 4. 20:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Én márványgurámival tartok neonhalat, eddig semmi konfliktus nincs. Tavaly nekem is meghalt 2 almacsigám, az egyikből csak az üres ház maradt meg, a másikban még volt anyag. Talán megsérültek és azért pusztultak el.
2012. júl. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Platypus ***** válasza:

Ha egy hal agresszív, azt látod a többi halon. Félősek lesznek, apró sebek vannak rajtuk, szakadoznak az úszók. Ha semmi ilyesmit nem tapasztaltál, csak váratlanul elpusztult egy-két élőlény, az biztosan nem agresszió következménye. A tetemeket megcsipkedik a halak,de ez nem jelenti azt, hogy életében is bántották az áldozatot.


Inkább vizsgáld meg, minden rendben van-e az akváriummal, nem melegedett-e túl a víz, nem hanyagoltad-e el a vízcseréket, és hogy eleve helyesen gondozod-e a halaid.

2012. júl. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!