Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi lehet a baja a tekimnek?...

Mi lehet a baja a tekimnek? (Légyszíves olvassátok el, fontos! )

Figyelt kérdés
Van egy vörösfülű ékszerteknősöm, és múlt hétem elmentünk nyaralni és amióta hazaértünk mindentől megijed, alig eszik, és nem csinál semmit, csak a vízmelegítőn fekszik!6napig voltunk távol, persze valaki etette, de lehet, hogy megfázott, mert nem volt neki bekapcsolva a melegítő?Mi ilyenkor a javaslatotok?
2009. júl. 11. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Vidd el dokihoz.
2009. júl. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia!az enyémnek is hasonló baja volt,az enyém nem mozgott ,és alig mozogtak a hátsó "lábai",igy én csontrendszeri bajra gondoltam.azóta már eszik,s húzza magát ahogy tudja,de sose fog meggyógyulni szerintem,ez már vagy5hónapja igy van.túlélte,de sose lesz egészséges.a tiéd lehet hogy csak megfázott.pár napig tartsd a vízmelegítőt kicsit magasabb hőmérsékleten,ez segíthet.ja meg lámpázd.infralámpa is tényleg szokott segíteni.ill ha nem eszik,akkor pipettával lehet próbálkozni,hátha úgy belé tudsz diktálni valami kis ételtvalami pépeset,bár nemtudom mil ehetne az.),de nem hinném hogy ez sikerülni fog,nem rajonganak érte:(.én vettem ilyen vitamint is,ami vízben oldódik,és ugye ez az ivással a szervezetükbe kerül,és kicsit támogatja őket a felépülésben.remélem tudtam valamit segíteni,és meggógyul a teknőc.
2009. júl. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!