Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Teljesen...

Most mit tegyek? Teljesen kiborít! (nem veszekedés. ) 14/L olvassatok lejjebb légyszíves.

Figyelt kérdés
Kissé félek leírni,de már elegem van,nem bírom muszáj volt Linkin Parkot hallgatnom,mert csak az nyugtatott le egy picit. Na szóval az van,hogy tudom ,hogy anyám 4 éve csalja apámat.. Képzelhetitek mennyire kivagyok borulva azóta is és ne mondjátok,hogy semmi közöm hozzá. Ráadásul erről senki mit sem sejt,hiszen nem mondtam el senkinek. Most meg vagy 3 órája elhúzott anyám és nem mondta meg hova megy,csakú gy elhúzott pedig krédeztem,hogy hova de nem mondta meg. Na igen ezután teljesen kiborultam.... Tisztára hülyének néz. -.- 10 éves koromban megtudtam,hogy van vkije és még most sem jött rá,hogy nekem a fejemben,nem csak levegő van! :SS Most már elegem van belőle,hogy lehet ilyen gonosz?!! Hogy teheti ezt apámmal?
2011. szept. 18. 17:30
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
mondd el apadnak roszabb mar nem lehet...
2011. szept. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
Úgy, hogy valami nem stimmel közöttük. Emiatt még nem gonosz. Valószínű, hogy nem kap meg valamit apukádtól. Nem kimondottan a szexre gondolok, hanem inkább az odafigyelésre. Így ismeretlenül nem nagyon lehet, csak általánosságot írni. Nyugodj meg, ezt nekik kell tisztázniuk, nem a te feladatod.
2011. szept. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Mond meg apádnak az igazat!
2011. szept. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

basszus szegény te :( nem akarsz beszélni vele hogy tudod vagy elmondani apudnak?

19/L

2011. szept. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt ne te borulj ki, ez az ő dolguk (lenne). Inkább beszélj anyukáddal. Tudja meg, hogy te tudod. És akkor tud esetleg változtatni. Mert valami nem működik abban a kapcsolatban. Nem a te dolgod megítélni őket. Nyilván, hogy szereted apádat, de anyádnak ő nem az apja, hanem a férje. És igen, lehet, hogy valami nem stimmel az intim kapcsolatukban. Erre biztos nem szívesen tér ki anyád, nem is rád tartozik. Csak tudasd vele, hogy te tudod. Apádnak ne szólj, nem a te dolgod!
2011. szept. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
14%

Mennyi idős is vagy?? 14??

Akkor hallottad már azt hogy

" az vesse rá az első követ aki sosem vétkezett"

SOHA NE OKOLJ valakit ha fogalmad sincs hogy mit miért csinál..

Anyudnak ahogy neked is saját élete van.Nem hiszem hogy egy 14 éves gyereknek kéne beleszólni,vagy megszólni a másikat hogy mit tesz.

Anyudnak oka volt,hogy ezt a döntést hozta.Nincs jogod hogy bele avatkozz az életébe..

Majd a saját életedet úgy irányítod ahogy akarod..

2011. szept. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
78%
17:40 ... remélem sosem lesz gyereked, gondolom semmi beleszólási joga bármibe se, mert hogy gyerek. Szörnyű életed lenne. Ha van benned emberség, ne szülj gyereket.
2011. szept. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%
17:40 azért ne mond nekem hogy téged nem érdekelne ha anyád megcsalta volna/megcsalná apádat (bár gondolom te már idősebb vagy)
2011. szept. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%
Küld utána egy sms-t, hogy tudod ám hová ment és mit csinál. Sunyi dolog évekig becsapni valakit a háta mögött, főleg így, hogy közben még neked is fájdalmat okoz. Néhány nőnek a nemiszerve fontosabb, mint a férje becsülete, vagy a lánya tisztelete..
2011. szept. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Apuddal semmiképp ne beszélj, nem tőled kell ezt megtudnia! Max. anyudnak említsd meg a dolgot, hogy sejtesz valamit. Ha normális anya-lánya viszony van közöttetek, meg lehet normálisan beszélni a dolgot. És amíg nem tudod a miérteket, tényleg ne hibáztasd anyudat!

21l

2011. szept. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!