Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Atman cf 1200 hogyan tudom...

Cerberosz kérdése:

Atman cf 1200 hogyan tudom szétszedni? Hogyan vehetem ki a rotorját?

Figyelt kérdés
2012. júl. 14. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Annyira még sosem szedtem szét egyik külsőszűrőt sem :/

Mért kerreg, vagy leállt?

2012. júl. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem csak amikor bekapcsoltam akkor iszonyú hangtalan volt tényleg szinte semmi. utána meg kicsit megrázogattam h elmenjen belőle a levegő és utána hangosabb lett.
2012. júl. 14. 22:01
 3/4 bamboochatheone ***** válasza:
Szerintem ugyan úgy működhet mint az én 3336-om szóval annyi az egész ha olyan hogy leveszed a tetejét amibe mennek a csapok meg az áram felfordítod hogy a vízzel érintkező része legyen felfelé és kitekered az egyik irányba a rotortakarót ami egy sima kis műanyag(csak egyik irányba fordul el) és kihúzhatod a rotort. Remélem tudtam segíteni!
2012. júl. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen én is így csináltam de miután kicsavartam az alsó részét még volt 1 réteg és azt már nem tudtam eltávolítani.
2012. júl. 15. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!