Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van olyan halfajta, amely...

Doruss kérdése:

Van olyan halfajta, amely tartható 35 literben és nem csapathal?

Figyelt kérdés
Sziámi harcoshalon kívül. Én amit eddig néztem, a nano halak között pl, mindegyik csapathal. Valami olyat szeretnék, amit lehet úgy tartani, hogy maximum 2-3 darabot belőle.
2012. júl. 17. 12:19
 1/9 anonim válasza:
100%
[link] Ebből egy hím, három nőstény
2012. júl. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Talán a guppit.
2012. júl. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Guppit ne, maximum endler guppit
2012. júl. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nézz körül az ikrázó fogaspontyok között. Csak vigyázni kell nehogy két hímet vegyél, mert azok szétszedik egymást. Szerintem ez a legjobb közülük: [link]
2012. aug. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Majdnem az összes labirintkopoltyús hal szóba jöhet, mert azok kisebb helyen is jól érzik magukat. Pl törpegurámi. Ugyanakkor én mindezek ellenére inkább minimum kb 50 literes akváriumot javasolnék. Olyan hibát könnyű véteni, hogy kicsi a hely, olyat viszont nem lehet, hogy túl nagy lenne... :)
2012. aug. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Red cherry garnéla érzi jól magát ekkorában, igaz nem hal de szépek.vagy 20dbot simán elbír és szép piros.
2012. aug. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 25. 22:54
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért a labirinthalaknak kicsi ez így, mert egy vadbetta háremnek is valamivel nagyobb kéne. Esetleg, nagyon esetleg a pompásgurámik (Parosphronemus), esetleg a törpe morgógurámi (Trichopsis pumila), vagy T.schalleri.


Az ikrázó fogaspontyok közt tömérdek faj van, Nothobranchiusoknak, nem túl nagy Aphyosemionoknak, Fundulopanchaxoknak nem is kell több, mivel úgy sem lehet sokat együtt tartani.


Akkor a törpe gömbhal is jó választás lehet például.

2012. aug. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Válogathatsz kedvedre itt: [link] ;)
2012. aug. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!