Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Este mire hazaértem azt...

Este mire hazaértem azt tapasztaltam, hogy az akváriumból hiányzik a fele víz és a ahol a vízforgató a levegőt beszívja ott víz jön ki. Rosszul raktam volna össze a forgatót vagy elromlott. Ha rosszul raktam össze akkor hol és mi nem stimmel?

Figyelt kérdés
2009. júl. 14. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Amiénk márkáját nem tom, de van hozzá egy kis műa csöecske aminek ki kell lógnia és az csinálja bugyborékot... mi azt kiszedtuk és csak forog a víz nincs bubink Meglehet a szerkezet tetején van egy állítóka amit el lehet forgatni és te rossz irányba forgattad, Vagy nyomás volt benne mielőtt beleraktad. ne hagyd egy darabig egyedül,vigyázz a vezeték, konnektort ne érje víz, ne állj bele!! :)
2009. júl. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valószínüleg volt egy áramszünet, olyankor szokott ez történni.

A levegő csövet vágd olyan rövidre, hogy éppen kiérjen a felszín fölé, így legközelebb az akváriumba fog csepegni és nem mellé.

2009. júl. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nálam is előjött ez a probléma, a levegőszívó csövön víz jött vissza, így fogtam és szimplán az akki felé fordítottam, így az akkiba folyik vissza a víz.
2009. júl. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az ölteteket!
2009. júl. 21. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!