Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért szökött ki 2 red cherrym...

Miért szökött ki 2 red cherrym az akváriumból?

Figyelt kérdés
Az egyik még megèrkeztük után szökött ki, annak egy hónapja. Most még egy kiszökött, az akv mellett találtam meg. Az akv 38 literes, szivacsszürö van benne, vannak növények, jávai moha, tündérhínár+bújkálòk. Spirulina tablettát kapnak, meg amit a halak nem esznek meg (2 bébi hal van most velük az akiban).
2012. aug. 6. 08:35
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy nem szaporodnak még, a legelején volt egy petés nöstény, az ö kicsinyeit látom néha felbukkanni. Azóta pusztult rl a két legnagyobb nöstény, gondolom a többi lehet még túl fiatal és ezért nincsenek picik. 10 garnélával indítottam.
2012. aug. 6. 08:40
 2/6 anonim ***** válasza:

Fedd le valamivel az akváriumot.

Amúgy elpusztultak?

2012. aug. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos igen, nem vettem észre idöben hogy kimásztak. Az aki le van fedve, csak a sarkai vannak levágva kis részen, ott mentek ki.
2012. aug. 6. 10:48
 4/6 Platypus ***** válasza:
Nekem nyitott az akváriumom, de még soha egy sem ment ki. Az ilyen jelenség mögött általában valamilyen vízminőség-probléma áll.
2012. aug. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lehet a víz hőmérséklete a baj? A szobámban megvan a 30 fok is melegebb napokon..
2012. aug. 6. 15:21
 6/6 godapofis ***** válasza:
Vagy egyszeruen csak kalandvagyrol van szo :)
2012. aug. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!