Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » El veszett a madár pókom a...

Béla9295 kérdése:

El veszett a madár pókom a szobába ki szökött a dobozából hol keresem a lakásban?

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ahol visítást hallasz...
2012. jan. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Először is ne nagyon nyitogasd az ajtót. Legalábbis odafigyelés nélkül.

Nézz be minden hová ahová beférhet a dobozokat, tartókat amikbe bemehet, nézd át, majd rakd ki valahová átmenetileg nehogy belemásszon mikor elfordulsz. A bútorokat amik könnyebbek finoman húzd el. Vagy egyszerűen hallgatózz. Egy ekkora póknak meg lehet hallani a neszezését, ha átmászik valamin vagy beleütközik valamibe. Azt hiszem ez nagy felfordulással fog járni sajna.

2012. jan. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Falakó vagy talajlakó?
2012. jan. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem lehetsz ekkora retardált,hogy dobozban tartod,ez kamu.



Ha meg igen: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2012. febr. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
talaj lakó különben meg igen dobozba tartom mert ez olyan doboz ami a poknak való látom h te nem értesz hozzá ha nem értesz valamihez akkor mért irod ide a hülyeséged?? am talaj lakó de még nem nagy
2012. febr. 3. 15:13
 6/10 anonim ***** válasza:
Tegyél a radiátor közelébe valami sötét helyre egy nedves rongyot, hátha odamegy. Persze ez csak 1-2 nap alatt várható. Amúgy ha még kicsi, lehet hogy nem látod többet. :(
2012. febr. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem màr történt meg ugyanez, szintén talaj lakò pòkom van (brachypelma smithi) és kb 5 cm-es volt mikor àtràgta magàt a terràrium tetején lévő szùnyoghàlòn (màr tudom h nem volt bölcs dolog azzal lezàrni) és volt meglepetés mikor hazaértünk! Mi az àgynemü között talàltuk meg. A hangjàt szerintem tuti nem fogod meghallani, vizes szivacs màr talàn jò lehet, ha nagyon kicsi a szobàd, az enyém gyakran odamegy a vizes szivacshoz ha beteszek hozzà egyet a terràriumba. De inkàbb òvatosan túrd àt a szobàt, szűk helyeket làmpàval. Nameg nézd àt az àgynemüt :)
2012. febr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
kapcsold le a villanyt, a sötétben előbújik
2012. febr. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy másik madárpók társaságában.
2012. febr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kitty1976 válasza:
Egyszer az enyém is meglógott, pedig spéci pókbiztos ajtaja volt (két üveg közé csúsztatott ajtó, amit előbb fel kellett tolni, hogy ne legyen a két üveg között utána pedig billenteni - és persze kifigyeltük, hogy bizony kitudta nyitni)Megtanultam, hogy nehezék kell :):):) Nekem a falon volt, de ott néztem legutoljára :):)
2012. febr. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!