Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kerestetik egy bizonyos...

Kerestetik egy bizonyos csigafajta, nem találom a neten sehol sem milyen fajta lehetett, ötletek?

Figyelt kérdés
gyerekkoromban volt akváriumom, és a sok guppy mellett élt benne sok csiga is, a házuk barna volt és a legnagyobbak közöttük max 1cm átmérőjűek lehettek, jah és lapos volt a házuk, sehol nem találok ilyet, mindenhol a hülye almacsigák...
2012. aug. 13. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én személy szerint csigát még nem tartottam az akváriumunkban de nem erre gondolsz :)? [link]
2012. aug. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ebbe a képbe belebotlottam ma már sokszor, és igen őrá hasonlít a legjobban csak azoknak sima volt a páncélja nem voltak benne ilyen hullámok.
2012. aug. 13. 23:06
 3/8 anonim ***** válasza:
éértem :) hát még szétnézek hátha :) ha találok valamit linkelek
2012. aug. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Esetleg:

[link]

2012. aug. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én akváriuomomban a Nagy hólyagcsiga jól elszaporodott.

Nem véletlenül ez volt az: [link]

(az oldal közepe felé van róla néhány kép!)

2012. aug. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Itt keresgélhetsz:

[link]

A méretéből ítélve innen szerintem a postakürt csiga lesz az.

2012. aug. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ráállítottam a fél családot, hogy keresgéljenek csigákat neten, és 4/1 arányban csak ez a póstás csiga lehet:)
2012. aug. 14. 15:26
 8/8 dipper2005 válasza:
Ha nem tettetek direkt bele csigát,akkor a legvalószínűbb a postakürt csiga!Az bárhonnan bekerülhet!Ilyet nem árulnak,vegyél valami piszkos növényt vagy olyan halat ahol sok postakürt csiga élt.
2014. jan. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!