Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vadiúj Writemaster DVD íróm...

Vadiúj Writemaster DVD íróm nem ismer fel egy bizonyos fajta TDK lemez szériát. Hogyan oldhatnám meg, hogy tudja kezelni?

Figyelt kérdés
Sok adatom van ilyen fajta lemezen, és egyiket sem tudja olvasni ez a meghajtó. Ez a fajta TDK világoskék 4,7GB-s DVD, ami max. 16-szoros seb.-bel írható. Minden másfajta lemezzel megbírkózik (az ennél régebbi TDK-kal is). Van a neten valami frissítés, amivel fel tudom "okosítani" a meghatjtót, vagy valami más megoldás létezik?
2012. febr. 1. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Firmware frissítés megoldhatja, de ahhoz először tudni kéne a kütyü pontos típusát, és a benne levő firmware verzióját. Nero InfoTool megmondja.
2012. febr. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha ezek megvannak, hogyan folytassam? (dvd író típusa: SH-222AB; firmware verziója: SB01)
2012. febr. 1. 16:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor jön Google, de most ezt megtettem helyetted, és nem találtam semmit. SB01 a legfrissebb, ami jelenleg elérhető. Írj a Samsungnak panaszlevelet, hátha kapsz valami béta firmware-t.
2012. febr. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, köszi!
2012. febr. 1. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!