Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bizonyos fajta gyógyszerek...

Bizonyos fajta gyógyszerek szedésétől lehet pozitív a terhességi teszt?

Figyelt kérdés
2011. dec. 7. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, ami tartalmaz HCG-t, azaz hormontartalmú. Egyébként nem. Milyen gyógyszerre gondolsz?
2011. dec. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pajzsmirigy működésemre szedek hormon tartalmú gyógyszert
2011. dec. 7. 21:26
 3/8 A kérdező kommentje:
1 hónapja szedem, 3 hete kimarad a vérzésem, bár mindig elég rendszertelen volt, előfordult hogy 3 hónapot maradt ki. Tegnap csináltam egy tesztet, pozitív lett.
2011. dec. 7. 21:27
 4/8 anonim ***** válasza:
14%
Nem, nincs olyan gyógyszer, ami pozitívvá teszi a terhességi tesztet. A hCG-t a beágyazódott embrió (illetve néhány ciszta) termeli, tehát ha pozitív, akkor 99%, hogy ott baba van.
2011. dec. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és ha cisztám van? és esetleg az okozza a kimaradt menstruációt? Azért nem tudom elképzelni hogy terhes vagyok mert nem feküdtünk le csak kényeztettük egymást, és egyszer olyan volt a keze..De hát annak így mennyi az esélye? 1 a 100-hoz?
2011. dec. 7. 21:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem a terhesség alatti első 3 hónapban mindkét petefészkemben volt ciszta. Nem attól volt pozitív a teszt, hisz a másfél évesem itt van mellettem. :D


Egyébként szerintem egy-két hét múlva menj orvoshoz, ő többet tud mondani. DE ha már a vérzésed is kimaradt, akkor én babára tippelnék. Az nem jelent semmit, hogy az keze volt-e olyan, vagy a f@rka. A spermium az spermium. ;)

2011. dec. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
de amúgy örülnél a babának? mihamarabb menj dokihoz!
2011. dec. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát én még úgy érzem nem tudnék 100%-ig biztos hátteret nyújtani egy gyermeknek. Még pár évet szeretnék várni, úgy érzem nem is állok igazán készen. Sosem akartam 28 éves korom előtt. Ma megjött, tehát nem baba, az orvosommal megbeszéltem egy időpontot és elmondja szépen hogy akkor mitől is lett pozitív
2011. dec. 8. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!