Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ecsetalgás növényt meg lehet...

Ecsetalgás növényt meg lehet menteni?

Figyelt kérdés

Szóval tudom, hogy a fertőzött leveleket el kell távolítani, de mi van, ha egy-két levélen nem veszem észre? Ha fertőtlenítem a növényt, akkor az ecset meghal? Van itthon hipermangán, azt mondták, az jó.


Ja és a mohámon is ilyen szőrszerű izék vannak. Azt lehetetlen kibogozni. Szóval vele mi legyen? Őt is fertőtlenítsem, és meghal a szőr, vagy inkább dobjam el?


Segítsetek légyszi!



2012. aug. 13. 22:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Tuti, hogy az egyik boltban adtak el valami beteg növényt, hát jó nagy bajt okozott. Pedig egy hétig áztattam is az új növényeket.
2012. aug. 13. 23:00
 2/3 anonim ***** válasza:
A jávai mohát nem tudod fertőtleníteni.
2012. aug. 14. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 godapofis ***** válasza:
Ere a poblemara ajanlom neked a sera algovec-et es sera phosvec-et, nekem is voltak es gyonyoruen meg tisztult minden novenyem, nyoma sincs alganak az akvariukba, perse el telt kis ido foleg az ecsetalga eseteben, a phosvec le bontia az algaknak szukseges phosfatot a vizbol, ami szemmel lathato mert befeheredik a viz persze ez a phosfat tartalmatol fugoen, az algovek teiesen kipusztitia az algakat, szal csak aianlani tudom
2012. aug. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!