Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak! Számotokra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Számotokra a barátnőtök az ideális nő? Akivel mindig együtt szeretnétek maradni? Ha nem akkor MIÉRT vagytok vele?

Figyelt kérdés

Pl ha más nőt jobban kívántok akkor miért vagytok a barátnőtökkel?


Tudom szeretitek, meg azt is, hogy annak is van barátja aki kicsit ducibb meg kevésbé szép az arca meg nincs melle meg stb..

Mi az ami miatt megéri vele maradni ha mégsem ő nektek a legjobb nő? Túl nagy fáradtság új barátnőt szerezni, vagy megijedtek attól ha egy nő túl jól néz ki..?


(Csak magammal szemben vagyok ilyen kritikus, hogy nem értem miért lehet szeretni.)


Kicsit fura egy kérdés, de tényleg nem értem...

18/l


2010. máj. 7. 16:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nos, eleve nem választok , nem jövök össze, olyan lánnyal, nem lesz olyan lány a barátnőm, aki nem tetszik aki nem jön be nekem külsőleg és belsőleg egyaránt. hosszabb kapcsolatba csak olyan lánnyal megyek be akit megszeretek, illetve úgy érzem hogy a későbbiekben is szeretni fogom, illetve ő is szeret, még hozzá engem szeret az "én"-emet.
2010. máj. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ ki kivel jön össze, és nem csak a külsőségektől. Én pl. tudom h a mostani bnőm nem a világ legjobb nője, sőt a városban sem a legjobb csaj, viszont tulajdonságaiban meg sok másban sztem a csajok jelentős részét veri. Nem vakított el a szerelem h most őt lássam a legtökéletesebbnek, vannak neki is hibái, van ami zavar is, de több a pozitív és számomra fontos tulajdonsága mint ami esetleg zavar. Hasonlóan bolond mint én, nagyon jól el tudunk beszélgetni, szórakozni együtt. Mindenben úgy érzem már az első pillanat óta 1másra vagyunk hangolva, mert csomó mindent bármiféle kommunikáció nélkül pont ugyanúgy csináltunk. Más lánnyal ez még nem igazán fordult elő velem. Meg tudok bízni benne, ami szintén nagyon fontos, mert sok csajjal már első talinál az volt a benyomásom h az életben nem tudnék nyugodt lenni mellette, annyira lehetetlennek éreztem h ne pasizzon állandóan. Nála ilyen gondom sem volt. Ezen kívül mély érzésű és ki is mutatja azt h mennyire szeret. Szal nem véletlen h nála jobb csajt koptattam már le, de vele mégis összejöttem. Sosem lehet tudni kit mi fog meg majd a másikban. :) Csak mikor már esetleg megtörtént.


"életművész"

2010. máj. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mit ér a szerelem ha mást jobban kívántok???
2010. máj. 14. 20:49
 4/13 anonim ***** válasza:
Egy dolog, hogy valakit szexuálisan KÍVÁNOK, és egy dolog, hogy a barátnőm, a szerelmem, és nagyon szeretek vele együtt lenni.
2010. máj. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De akkor mi értelme a kapcsolatnak? Tényleg csak én érzem ezt ilyen véresen sértőnek?...
2010. máj. 14. 21:07
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem magában hordozza a kizárólagosságot: csak Te és senki más! Ha ez nincs meg, nem szerelemről beszélünk!
2010. máj. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
hát ha valakit szeretsz akkor vele akarsz lenni (sexuálisan is), és nem érdekelnek a többiek, hiábba szebbek jobbak..sztem..bár én lány vok..nem tudom a pasik is így gondolják e de sztem igen :D
2010. máj. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
0%
akire feláll a farkam, azt megdugnám akármikor. minden férfi ilyen, nyugodj bele!! ettől még szerethetek egyet
2010. máj. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Csak dugni akarnak, és luk akármelyiken van... Sokan úgy állnak az egészhez, hogy "úgysem leszünk együtt örökké", ami elég szomorú. Én személy szerint úgy vagyok vele, hogy aki iránt nincs meg az az érzés, hogy legyen életreszóló, akkor nincs semmi összejövés vagy akármi :D Talán ezért nem volt még túlsok barátnőm... szám szerint egy, és azis távkapcsolat volt :D Hejj, ilen az élet, boldogak a lelki szegények :D
2010. máj. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Közhelyekkel dobálóztok, csak épp a kérdésére nem válaszoltatok eddig.


Azért viselkednek így az emberek, mert jobban félnek a magánytól, úgy érzik jobb bevállalni egy felemás kényszer kapcsolatot, mintsem gerincesen szakítani és rákapcsolni az igazi keresésére.

2010. máj. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!