Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyi az ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi az ideális együtt töltött idő?

Figyelt kérdés

Nem lakunk annyira közel egymáshoz, hétvégén 1 nap tuti talizunk, de én igényelnék még min 1 napot hétközben, suli után..

Szerintetek sokat kérek tőle?:/ Neki "alig van ideje"...


16/L 19/F


2010. szept. 1. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
elég homály..mi az, hogy annyira közel??10 km? 20??
2010. szept. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ő BP nyugati részén, én délkeletin.

BKV-val kb 70 perc egymástól..

2010. szept. 1. 18:39
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem igenis találkozhatnátok többször, csak van pár órája
2010. szept. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs ideális mennyiség, ez mindig a két ember igényeitől függ. Viszont várd meg, amíg a barátod önként akar többet lenni veled, ne könyörögj neki, mert az nagyon rosszul sülhet el a végén. Inkább egy kicsit hiányozz neki, minthogy unjon! Ne nyúzd őt még egy találkozóért, sőt inkább egy-két alkalommal ne érj rá még hétvégén se, meglátod, ő fogja törni magát, hogy többször láthasson. Ha meg vígan elvan nélküled, legalább látod, hányadán álltok, akkor ebbe a kapcsolatba több energiát nem érdemes beleölni, mást kell keresni.
2010. szept. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is várd meg,amig magától mondja,hogy találkozzatok többet :)

Én barátom is ilyen volt,és most mindig ő mondja,hogy nagyon hiányzok neki és látni akar.

Mi úgy oldottuk meg,hogy hétköznap 2x-3x találkozunk,hétvégén meg együtt alszunk

17/L

2010. szept. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha tényleg az idővel van a baj nyugodtan felajánlhatod, hogy te utazol, különösen ha te vagy a fiú, így csak össze tudok futni még egyszer.

Ha nem az idő a probléma elképzelhető, hogy több barátja/barátnője is van.

2010. szept. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én vagyok a lány amúgy.

Nem akaszkodok rá egyáltalán, de nekem heti 1 tali nem elég :S Ő is szeretne talizni, de néha tényleg nincs sok ideje.. :/

2010. szept. 1. 19:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Félúton csak 30p. Ez nem távolság. Heti többször is simán meg lehet oldani...
2010. szept. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!