Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek melyik a legideáli...

Bamboochatheone kérdése:

Szerintetek melyik a legideálisabb akvárium méret?

Figyelt kérdés
Vagy nektek melyik tetszik? Én a 375 literes 150*50*50-es rabja vagyok.:D Sajna "csak" egy 112-es szabványom van.
2012. aug. 19. 20:35
 1/6 Darkkingdom ***** válasza:
Nem értem a kérdés lényegét!! Erre nem lehet konkrétan válaszolni.. az tény hogy minél nagyobb és minél több pénzed van annál jobb lessz és szebb (Persze ha még érzéked is van hozzá) de egy pici szobába kisebb való szerintem ha van hely és szép mutatós akkor jó nagyot!
2012. aug. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor átfogalmazva, Ti milyet vennétek és milyen típusú akváriumot csinálnátok?
2012. aug. 19. 21:03
 3/6 anonim ***** válasza:
135×50×60-asat terveztem egy gazdagon növényesített délkelet-ázsiainak. Csak nincs hozzá helyem meg pénzem, szóval ez inkább egy 5 éves terv. :)
2012. aug. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha lenne egy vízcsap és egy lefolyó a szobában, akkor 200 literesből raknék egymás mellé 3-mat, egy tengeri, egy sügeres édesvizi és egy nanohalas növényes.
2012. aug. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyobb hely is kéne persze
2012. aug. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 250 -es ami nagyon teszik
2012. aug. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!