Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Csigaevő halat vettem pár...

Csigaevő halat vettem pár napja, aki beköltözött a szűrőm hátuljába, a kábeltartó résbe. Fejjel lefelé belepasszol. Ezt hagyhatom?

Figyelt kérdés

Tegnap kiszedtem valahogy, estére megint ugyanott volt. Tudom, hogy félős hal, de miért ekkora szűk helyre bújik? Teljesen beleszoritja magát:(

Nem

Lesz baja? Hagyjam békén ?


2012. aug. 22. 08:37
1 2 3
 1/22 bamboochatheone ***** válasza:
Milyen fajta hal? Mennyi literben van?
2012. aug. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Botia, 120 l-es helyen. Tele voltam csigával, mindet kiirtotta pár nap alatt. 14 hal van, és Ő, tehát 15 db.
2012. aug. 22. 10:21
 3/22 bamboochatheone ***** válasza:

[link]

30-35 centire nő meg, ne sokáig legyen benne mert nem fog megnőni és idő előtt el fog pusztulni.

2012. aug. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 YourDestiny ***** válasza:
Milyan botia? Nekem amikor volt a macracanthám, ugyanezt csinálta az első pár napban. Adj neki pár napot, amíg hozzászokik az új helyhez. Ha továbbra is stresszes viselkedést mutat, akkor el kell ajándékozni és venni egy kisebb termetű botiát. Ők ugyanis csapathalak, legalább négyet kellett volna venni.
2012. aug. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Most cseréltem vizet, kiszedtem a szűrőből a halat, de már megint bent van:( tiszta ideg:( vegyek még egyet?

Az én halam inkább fekete-fehér foltos, nem csíkos. Lehet, nem is botia? Még kicsi szerintem.

2012. aug. 22. 11:39
 6/22 anonim ***** válasza:
van az akváriumodban valami búvóhely a számára? Ha nincs, sztem vegyél neki, lehet h ez a baja
2012. aug. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 YourDestiny ***** válasza:

Melyik az?


[link]


Ha kisebb helyet igénylő botia, akkor 4 ártana belőlük, viszont búvóhely akkor se árt nekik.

2012. aug. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 YourDestiny ***** válasza:
*4 nem ártana
2012. aug. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, és képes volt bepréselni magát egy hüvelykujjnyi üreges faágba, ahonnan elő sem jött napokig. Én már azt hittem eltűnt, vagy elpusztult és megették a többiek, de nem, csak tett egy kört az akváriumban 4 naponta, majd ment is vissza, pedig senki nem terrorizálta. Érdekes halak.
2012. aug. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
A kép alapjàn burmai díszcsík.
2012. aug. 22. 15:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!