Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék megszabadulni a...

Hogyan tudnék megszabadulni a lambéria alá beköltözött " darazsaktól", amíg nem forgácsolják darabokra a tetőfákat? Hálásan köszönöm a tanácsokat.

Figyelt kérdés
A mennyezeti lambéria alá betelepült lények - azt hiszem, sikerült beazonosítanom - kék fadongók, a nyár folyamán több lapátnyi fűrészport termeltek ki a tető alól. Ez a lambériák között hullik le, a bejáratot pedig a tető vége és a fa illesztésénél véltem felfedezni. Ezeknek a lukaknak az eltömítése számukra nem jelentett akadályt.
2010. júl. 28. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:
én azon a lyukakon valami rovar írtót fújtam volna be, de most is megteheted.
2010. júl. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fújj be rovarírtót, lehetőleg jó sokat. Az ilyen dolgokat télen jobb csinálni, amikor alszanak, mert ilyenkor lesznek, akik kirepülnek, és utána meg visszamennek, és kezdik előről.
2010. júl. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Füstöld ki őket!
2010. júl. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!