Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha egy akváriumban van minden...

Ha egy akváriumban van minden növények szürő levegőztető és persze hal akkor azt mennyi időnként kell cserélni? (a vizet)

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 10:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hány literes, hány watt világítás van, és milyen a növények tápozása?
2012. aug. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
16 literes de nem tápozom a növényeket meg világitás nincs mer nem fér el....... :)
2012. aug. 28. 10:39
 3/20 anonim ***** válasza:

Akkor mindegy. 30 liter alatt nem lehet halat tartani.

Cserélj minél ritkábban, azzal lerövidíted a szenvedésüket.

2012. aug. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Egy 16 l-es akváriumban nem lehet fenn tartani a biológiai egyensúlyt, ezenkívül a halaknak nincs elég úszóterük.

Mielőtt belekezdtél volna elolvashattad volna ezt:

[link]

2012. aug. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Ha nano akváriumod van kedves kérdező akkor jogos a felháborodásod. Ha nem akkor is tarthatsz benne halat csak az se neked se a halaidnak nem jó. Szerintem legalább heti 1x-es vízcsere kell de azt is csak pihentetett vízzel.

Én ekkora akváriumot csak karantén akváriumnak használok.

Ha tudsz szerezz be legalább egy 54literes szettet amit használtan már 10e ft-ért is megkaphatsz.

Milyen halaid vannak? A világítás miért nem fér el? A levegőztető és a szűrő folyamatosan megy?

2012. aug. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
2012. aug. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
most ez hogy jön ide??
2012. aug. 28. 11:26
 8/20 Platypus ***** válasza:
Egy 30 literesben hetente 2x kell 20% vizet cserélni, és így sem tökéletes a stabilitás, mert már ez is nagyon kicsi akváriumnak számít. Ennek a fele már önmagában nagyon kockázatos, ezért tiltja többek között az állatvédelmi törvény. Nincs az a hal, ami megtalálná a számára szükséges életkörülményeket 16 literben. Amíg tudatlanságból raksz egy halat ekkora helyre, addig csak felelőtlen vagy. Ha tisztában vagy vele, hogy a szakirodalom és a törvények mást mondanak, akkor meg egyszerűen állatkínzó. Nem, valóban nem fog elvinni a rendőrség. A korrupt politikusokat sem vonja felelősségre senki. Akkor már helyes is, amit csinálnak?
2012. aug. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
amugy meg amit olvastál az egyis kérdésben még a zacskóban megdöglött szóval az nem az én hibám volt és mielött még ebbe is belekötnél nem ráztam a zacskót és vigyáztam rá !! szóval nem az én hibámból döglött meg!! már az állatkereskedésbe se nézett ki valami jól...... (az eladő beszélt rá!! énmeg gondoltam ugyis olcsó megpróbálhatjuk és még másikat se tudtam mellé választani h párba legyenek mer csak ez a kettő volt!!)
2012. aug. 28. 11:40
 10/20 A kérdező kommentje:
(az előző válasz a 2 oldal 1 válaszadójának irtam!!)
2012. aug. 28. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!