Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kb.15 literes akváriumba...

Kb.15 literes akváriumba milyen hal összeállítás lenne a legmegfelelőbb?

Figyelt kérdés
tehát régről van egy akváriumom és úgy gondoltam szeretnék egy pár halat a lényeg hogy színesek legyenek ne unalmasak. és azon gondolkodom hogy érdekességnek valami "garnéla", "kiscápa" vagy mik vannak.. aki ért hozzá az kérem írjon ilyen össze állításokat. még annyi hogy melyek azok a dolgok amik ELENGEDTETHETETLENEK egy akváriumba?
2012. szept. 16. 21:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
15 literbe semmilyen gerinces állatot nem tarthatsz.
2012. szept. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
akkor rosszul mondtam. pont ilyen akváriumról van szó: [link]
2012. szept. 16. 21:19
 3/14 A kérdező kommentje:
utána néztem. 21 literes.
2012. szept. 16. 21:20
 4/14 bamboochatheone ***** válasza:
100%
Maximum garnélák. Halat semmiképpen sem.
2012. szept. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
30 liter alatt nem szabad gerinces állatot tartani. Úgyhogy csak csigát meg garnélát tehetsz bele max.
2012. szept. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
xD. hát ezt jó tudni és egyébként akkor miért akváriumnak árulták ez előtt 3 éve és adtak hozzá kavicsot növényeket meg vízforgatót. és a tartottunk régebben halat is benne. és ez a törvény mikor lett mert én erről nem is tudtam és szerintem hülyeség mert csomóan be se tartják.
2012. szept. 17. 08:09
 7/14 mpecsa válasza:

Ezt a méretet azért gyártják, mert sokan azt hiszik, hogy minél kisebb egy akvárium, annál kevesebb vele a gond. Ezért sokan meg is veszik, vagy ezt adják ajándékba. Néhány üzletvezető, tényleg ismerek ilyeneket, el sem ad ekkorát,

vagy felhívja a figyelmet, hogy ez maximum szaporításhoz jó.

A gyártó részéről pedig nem több, mint üzlet.

2012. szept. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
akkor ezt jól megszívtam és eldobhatom?
2012. szept. 17. 09:35
 9/14 anonim ***** válasza:
El ne dobjad, garnélákhoz teljesen jó a méret.
2012. szept. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

3 éve vettétek és régen tartottatok is benne halat. A legrövidebb életű halak is élnek 3-4 évet, tehát ahogy annak lennie kell egy ilyen méretű akváriumnál, kipusztultak, meguntátok és abbahagytátok. Vagy elajándékoztátok őket, de ugyan ez lett volna a sorsuk.

Ahogy mondták, 10 db Red cherry garnélának sok növénnyel tökéletes, vagy esetleg 1 db hím betta, de akkor semmi más. Igazából ez neki is kicsi, de visítva elmegy.

2012. szept. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!