Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A 2 aranyhalam közül ma az...

A 2 aranyhalam közül ma az egyik elpusztult. Reggel láttam, hogy nagyon kókadt megpiszkáltam akkor úszott?

Figyelt kérdés
Ma este pedig azt vettem észre, hogy az akvárium alján feküdt oldalra fordulva és amikor kivettem láttam, hogy a hasa ki volt lukadva. Mitől lehetett ez?

2012. szept. 16. 23:22
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ha képtelen vagy megérteni, hogy 2 van akkor ne írj ide! Már csak 1..
2012. szept. 20. 20:38
 12/14 YourDestiny ***** válasza:
Szerintem nem kéne így felháborodni, ugyanis 2 aranyhalat se lehet 150 liter alatt tartani. Ez a te hibát, ugyanis informálódás nélkül ugrottál bele a dologba. 20 literben hamarosan nem 1, hanem 0 lesz.
2012. szept. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez hülye! Alapvető szövegértési nehézségekben szenvedsz, te barom! Azt írtam, hogy abban már akár 6-ot is tarthatnál. De kínozzad csak tovább azt az egyet, gyökér!
2012. szept. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

üdv.

én még csak információkat gyűjtök leendő akváriumom összerakásához... és akármilyen hihetetlen azért mert most még csak 2 db jó ha 5 centis halad van még ne gondold, hogy elvannak egy 20literes förmedvényben (törvény szerint 30liter űrtartalom alatt nem is lehet gerinces állatot tartani de ez most legyen mellékes). Viszont HA normális helyet biztosítanál nekik...jó ok az túlzás, hogy most mindjárt 150 literbe tegyél 2 db 5 centis halat, de pl ha átraknád őket egy 60 literesbe, amiben tényleg minden technika benne van ami egy halnak kell...napokon belül látnád a különbséget rajtuk.

szóval 2-3 aranyhalnak amíg még picikék elég LEHET egy 60literes is, ha nagyobbak lesznek lehet nagyobba tenni őket.

a te egy darab túlélődnek pedig vegyél egy minimum 54literes cuccot amíg ki nem növi jó lesz az is...talán még egy másodikat bele rakhatsz, hogy látszódjon benne a hal de többet nem kéne.

de van egy olyan sanda gyanúm, hogy hiába írogatok én is akármit, úgyis a 20literesben marad az a szerencsétlen hal :)

ui: remélem azért porlasztót legalább raktál abba a 20 literesbe hamár a szűrőig nem jutottál el :)

2012. szept. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!