Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A nővérem akváriumában, amit...

A nővérem akváriumában, amit itthagyott, mert nem érdekli, az egyik xifóból (ugye az az a narancssárga színű? ) egy fekete színű vezeték lóg ki. Mi ez?

Figyelt kérdés

2012. szept. 18. 15:38
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Sürgős!!!
2012. szept. 18. 15:40
 2/20 A kérdező kommentje:
olyan 5-6 cm hosszú, és olyan vékony, min egy cérna... ja és -ahogy már mondtam- fekete
2012. szept. 18. 15:41
 3/20 anonim ***** válasza:
Kaka. A halak is ürítenek olykor.
2012. szept. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
kaki.
2012. szept. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

vezeték :D

épp kábelezik XD

2012. szept. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

5.!


Jól van, basszus, nem értek hozzá...

amúgy tök sárga a víz, ha nem akarom lecserélni(nincs hozzá felszerelésem,semmi),akkor van valami olyan pirula,por vagy valami,amit ha beledobok,akkor kicsit megtisztítja... ?


Lecserélni a vizet nem tudom, nincs hozzá semmilyen cuccom... de már a bovdenből is alig püfög valami...

2012. szept. 18. 16:04
 7/20 A kérdező kommentje:

Amúgy lehetséges az, hogy azt a fekete vezetéket(ami szerintetek kaki) a hal nem tudja elválasztani a saját testétől? Kell ilyenkor valamit közbeavatkozni?

Nem tudom, bedobni a vízbe valami pirulát, port vagy tablettát, esetleg beönteni a vízbe valami folyadékot?

2012. szept. 18. 16:07
 8/20 anonim ***** válasza:
csak egy vizesüveg kell.. le kellene cserélned a víz 30 %-át, gyanítom már régen nem volt..:/ Ha városi vagy, akkor ne ma, mert akkor kiraksz egy vödörbe/ vagy valami másba vizet, pár óra múlva kimegy belőle a ... ( elfelejtettem.. >.<) , szóval egyszerű a vízcsere . Am szűrőd meg minden van? És hány literes az akvárium? A kakival nem kell semmit sem csinálni..:D
2012. szept. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
vízcseréhez nem kell semmi felszerelés. Fogod kimered az akváriumból a víz harmadát és állott vízzel pótolod (egy vödörben tartod egy napig, hogy a klór kipárologjon belőle) ezt hetente egyszer célszerű megcsinálni.semmilyen tablettát folyadékot ne tegyél a vízbe. és ezt a bovdenes dolgot kifejthetnéd mert nem értem.
2012. szept. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
semmim nincs...csak egy sera fil nevü fekete filterem, meg alatta egy fekete, hasáb alakú,ránézésre műanyag doboz,abból püfög a víz... nincs se slagom, se az égvilágom semmim se hozzá... a cucc a nővéremé volt, az akváriumot, mint nyűgöt itthagyta nekem, mint púpot a hátamra, az összes hozzátartozó szajrét meg elvitte Budapestre...én meg Szombathelyen vagyok, és az akvárium is Szombathelyen van.
2012. szept. 18. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!