Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A Narancssárga mexikói törpe...

A Narancssárga mexikói törpe folyami rák (Cambarrellus patzcuarensis var. "Orange") megfér a kissebb halakkal? (pl:neonhal)

Figyelt kérdés
2012. ápr. 9. 18:09
 1/4 Gabii2 válasza:
szerintem megöli vagy megeszi a kicsi halakat.
2012. ápr. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem ! nekem is volt CPO-m és egyszer a nagy akváriumomból áttettem egy neonhalat hozzá mert beteg volt és nem akartam, hogy a többi elkapja és kb 2 perc múlva már ette is a CPO
2012. ápr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Platypus ***** válasza:
Amennyire én ismerem ezt a rákocskát, nagyon békés. Általában kisebb halakkal tartják együtt és nem szokott problémát okozni. Azt el tudom képzelni, hogy a beteg halat elkapja, de amúgy egyáltalán nem jellemző a vadászat erre a fajra. A Procambarus clarkii "orange" rák fiatal példányaival össze lehet keverni, ez viszont tényleg vérengző bestia. A boltosok néha "direkt" összekeverik őket, mert így jobb áron tudják értékesíteni a Procambarusokat.
2012. ápr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak az a nagyobb narancs színű rákom volt, ami ugyanúgy néz ki mint a kubai kékrák csak narancsba, de az kb 13 centisre megnőtt. Egy kis harcsafélét betettem, a rák odament és leharapta a fejét :/ Közben meg 1db frenatus ott volt mellette mindvégig és azt nem bántotta soha. Volt egy háza a ráknak és oda is bement hozzá sokszor a frenatusz is, és mégsem nyúlt hozzá. Gőzöm sincs, hogy mért nem.
2012. ápr. 10. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!