Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit tennétek 40 literbe?...

Mit tennétek 40 literbe? (Garnélák)

Figyelt kérdés

Én arra gondoltam hogy csinálok egy garnis 40 literest!

Szerintem lenne benne még mondjuk 5-6 zöldsávos törperazbóra nemtudom így hívják-e de kisebb egy garnélánál!

Ti mit raknátok még mellé?

És ezzel a növénnyel beültethetem a talajt:Glossistigma elatinodies?



2012. szept. 25. 14:09
1 2 3
 11/22 Platypus ***** válasza:
Blue pearl vagy snowball. Ez a kettő ritka és nem igényel lágy vizet, a tartásuk viszonylag egyszerű, kezdőként is érdemes vele kísérletezni. Közepesen ritka még a zöld babaulti, hasonló tulajdonságokkal.
2012. szept. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Bocsánat mert azt hittem elrontottad a neont naonnak írtad!!!

Tehát milyen garni mehet bele ami szép és nem lágyvizes?

2012. szept. 25. 18:53
 13/22 A kérdező kommentje:

Én is ilyesmire gondoltam csak még mellé tigrisgarnélát?

Szóljatok ha nem jó!!!

Amúgy miből mennyit?

2012. szept. 25. 19:00
 14/22 anonim ***** válasza:
Nem kell sok. pl yellow garnit 4db-ot vettem, pár hónyap mulva lett belőle 30-40db, de igazából nem számoltam meg. A red cherrynél meg 6db-ból olyan 300 lett lehet fél év alatt, nem tudom pontosan, de ha nincsenek halak, akkor azért ezek nagyon elkezdenek szaporodni, de mondjuk el is lehet adni őket, vagy elajándékozni ha már sok van.
2012. szept. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

[link]


Boraras Urophthalmoides-t lehet bele tenni, bírják a csapvizet. A Danio erythromicron is, de az bújkálósabb.


Vagy ha nem tartasz garnélát, akkor lehet törpegömbhalat, mert ő levadássza a garnélákat.

2012. szept. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 YourDestiny ***** válasza:
A kék és fekete változatról azt olvastam, hogy nagyon érzékenyek, nem is élnek sokáig.
2012. szept. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Akkor mehetne yellow vagy blue pearl,Tigris és valamilyen indiai (babaulti) garnéla egybe és ha igen akkor hány darab miből?

Ha nem jó akkor mit tehetnék bele?

2012. szept. 25. 20:10
 18/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz körül a halasnál, hogy egyáltalán mit kapsz, mert én még az életbe sehol nem láttam babaultit. Persze nem jártam mindenhol :)
2012. szept. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Mehetnek egybe, viszont nem fogsz kapni mindegyik félét a boltokban, szerintem.
2012. szept. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Platypus ***** válasza:

Ha ezeket így egyberakod, akkor össze-vissza fognak hibridizálódni, és az utódok egyáltalán nem lesznek szépek. Ekkora helyre már két faj se fér el igazán, hármat meg már nagyon nem jó ötlet.

Ami működőképes páros, a yellow és a babaulti együtt. Ezek nem keverednek és jól mutatnak. A tigris már lágyabb vizet szeret és nem való annyira kezdőnek.

2012. szept. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!