Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagy, zsíros fenékből milyen...

Nagy, zsíros fenékből milyen otthon végezhető gyakorlattal lehet gyönyörű kicsi, formás popsit csinálni diéta mellett?

Figyelt kérdés

Kizárólag otthon gép nélkül végezhető gyakorlat érdekel. Kinek mi vált be és mennyi? Tapasztalatokat várok.


Van 2 dvd-m popsis gyakorlatokkal. Rubint és Béres dvd-k.


2011. jan. 28. 20:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

TOVÁBBÁ:


Vastag combomat szeretném feszessé, vékonnyá tenni. A futás nem használ sokat. HOgyan tovább? Nem hiszem, hogy egyszeri agytéboly miatt (elhízás) soha többé ne lehetne csini alakunk.

2011. jan. 28. 20:11
 2/11 anonim ***** válasza:

pedig így lehet, ahogy írod.

futás (úszás, bicikli) + gyakorlatok, pl. az a két dvd.

hiszen speciál fenékre van, ami neked kell.


a futás igenis használ a zsírégetésben. ha mégis vastagnak érzed a combod, akkor neked ilyen alkatod van.

nem mindenkinek lesz olyan vékony combja, kicsi feneke, mint a modelleknek.

ha már lapos a hasad, látszik a kulcscsontod rendesen, bordáid is erősen, ha hanyatt fekszel, akkor elmondhatod magadról, hogy lefogytál. ha még így is nagynak érzed a feneked, combod, akkor nincs mit tenni, azt már el kell fogadnod.

2011. jan. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A futás tuti, hogy használ comra és fenékre is jó. Mondom futás, nem kocogás, fuss rövidtávokat és hosszútávokat felváltva.
2011. jan. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kocogva szoktam 3-4 km-t szinte napi szinten, manapság a hó miatt kimaradt. Kb 1 éve űzöm és annyi a hatása, hogy feszesebb és megtudom csípni a nadrágomat a combomon, ami addig nem ment. Nem lehet, hogy ilyen az alkatom, az zsír, látszik, nem husi.
2011. jan. 28. 21:07
 5/11 anonim ***** válasza:

Kalória deficites fehérje diéta.

Ugrálókötelezés és guggolás tarkóra tett kézzel végkimerülésig.

A guggolást úgy kezd,hogy megcsinálsz annyit amennyit bírsz.

Felírod.Másnaponta megpróbálsz többet csinálni,mint előző nap,pihensz egyet és kezded elölről.De csinálhatod szériában is mondjuk 10x20at,de mindig egyre többet,ne ragadj le soha.

2011. jan. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi, az combra vagy fenékre hat?


Akkor futok + beiktatom a dvd-ket.


73 kg voltam, most 68 vagyok, a cél 56.

2011. jan. 28. 21:15
 7/11 anonim ***** válasza:

sajnos ennyi nagyon kevés.

én igaz, hogy fizikai munkával fogytam le annak idején, nem futással, de olyan izzasztó volt, hogy felért egy kiadós futóedzéssel.

és nem kb. 40 perc volt, mint gondolom a Te esetedben lehet, hanem napi 3-4 órát dolgoztam olyan rohamtempóban, hogy feszt izzadtam, lihegtem közben a megerőltetéstől.

kb. 2,5 hónap alatt ment le olyan 12 kiló, biztosan hamarabb is lement volna, de elég sokat zabáltam mindenfélét ez idő alatt.

2011. jan. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nagyon kevés ennyi?


Mások sem csinálják másként, és sikerül. Szerinted kinek van ideje napi 4-5 órát edzeni?

2011. jan. 29. 08:51
 9/11 anonim ***** válasza:

tudom, senkinek nincs ennyi ideje.

nem mindegy, milyen intenzitású a mozgás, ahogy ezt már előttem írták.

40 perc kocogással azonban nemigen fog lemenni, hacsak nem iktatsz be mellé drasztikus diétát is.

2011. jan. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

hiszen magad is írod, hogy nem használ.

azért nem, mert nem elég.

ha pedig nincs rá több idő, amit abszolút megértek, akkor az intenzitást kell fokozni, és a kalóriabevitelt csökkenteni még inkább.

2011. jan. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!