Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kedves Akvaristák! Nektek...

Kedves Akvaristák! Nektek hány éves kort élt (él) eddig meg a legöregebb halatok? Fajt és egyéb dolgokat is írjatok!

Figyelt kérdés

Kezdem én:

Van egy hatalmas nőstény vitorlásom idén lesz 3 éves habár 8-12 év az elérhető életkora már eléggé zsémbes lett.


2012. okt. 9. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
11 éves Torocatum.
2012. okt. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem anno egy ancim élt 10 évig,ő volt a rekorder,bár tudom élhetett volna duplaennyit is:(
2012. okt. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 YourDestiny ***** válasza:
A jelenlegi synodontisom 3 és fél éves, szóval még fiatal. Anno lehet, hogy volt öregebb halam, de annak már sok-sok éve, így inkább a biztosat írtam ;)
2012. okt. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A vitorlásunk nagyjából 8 évig élt, viszont a többi halra nem emlékszem, mert sok dátumot kéne megjegyezni. Néha cserélgetem őket ha meglátok egy különlegesebb fajt, tehát nem feltétlenül maradnak nálam életük végéig, de még így is tele vagyok akváriumokkal, mert mint minden hobbit, ezt is túlzásba viszem.
2012. okt. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!