Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akvaristák! Nektek van más...

Akvaristák! Nektek van más hobbitok az akvarisztikán, halakon kívül is?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy milyen hobbitok van ezeken kívül és a korotok, kinézetetek is, például magasság, súly, különös ismertető jel stb. Illetve ha nem titok akkor hol laktok, mivel foglalkoztok vagy tanultok?
2012. aug. 1. 14:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Te jó ég.. ez most komoly? Úgy kérdezed, mintha mi valami más civilizációból származnánk. Ismertető jel? Súly? Kinézet? Ezzel nem tudom mit érnél....
2012. aug. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

He he! Mi ez? Ebből írod a szakdogád? Mi a címe? Milyen ember az akvarista? :D


Ha megmondod mihez kellenek ezek az adatok, szívesen válaszolok.

2012. aug. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 bamboochatheone ***** válasza:
Most akkor gyakorikérdések az oldal vagy kvízkérdések?
2012. aug. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Gyakori kérdések persze... csak a te kérdésed koránt sem mondható gyakorinak! :D Érted mit akarok nem?

És mielőtt válaszolok egy ilyen összetett kérdésre, előtte szeretném megtudni hogy mihez kell neked ez pontosan. Pusztán kíváncsiságból? Vagy van valamilyen (komoly)szándékod van vele?


Én erre vagyok kíváncsi, hogy te miért kérdezed ezt. Utána szívesen válaszolok.

2012. aug. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Frontosa ***** válasza:

Az akvarisztikán kívül a hobbim a horgászat és a testépítés. 193 centi magas vagyok és 106 kg, 27 éves. Rendkívül jóképű vagyok és erős testalkatú, minden önteltség nélkül. =)

Békés megyében lakok és egy bankban dolgozom, végzettségem közgazdász-egyetem.

Ennyi elég? =)

2012. aug. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

=)

Csak kíváncsiságból, régóta olvasgatlak titeket itt a gyakorin és kíváncsi vagyok, hogy ki hogy néz ki, mit csinál egyébként stb.

Utolsó, köszi, igen ennyi elég. =)

2012. aug. 1. 14:40
 7/18 anonim ***** válasza:
Hát... 13 éves lány vagyok, lovagolok,úszok..stb...
2012. aug. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én egy 23 éves lány vagyok akinek az akvarisztika mellett a festés, rajzolás a másik hobbija. Szeretek olvasni, filmeket nézni. Szőke hajú vagyok, kék szemű és nagyon csinos. :) Képet azért nem másolok be, ...de igazán nem panaszkodhatom. 165 cm és 51 kiló vagyok. A diploma megszerzése után, asszisztensként dolgozom a közigazgatásban. Nincs különös ismertető jelem. :) Hát, röviden azt hiszem ennyi... :D
2012. aug. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszi!

Így már el tudlak képzelni titeket.

Platypus, Murr, Hable, Yourdestiny, többiek?

2012. aug. 1. 15:55
 10/18 anonim ***** válasza:

Ezek mit jelentenek? Platypus, Murr, Hable, Yourdestiny? Megosztod velünk?


Lehet hogy én vagyok a hülye, de nem értem... :)

2012. aug. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!