Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Színes kövek akvárium aljára?

Színes kövek akvárium aljára?

Figyelt kérdés

Tudnátok linkelni olyan oldalt, ahol találok (esetleg rendelhetek is) színes köveket? Akvárium aljába, aprókat.:) Lilára,türkizre,narancssárgára,efféle szokatlan színekre gondoltam. Sajnos nem találtam gugliban. :(


Válaszaitokat előre is köszönöm!



#akvárium #szines kő
2012. okt. 14. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. okt. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom! Pont err az oldalra gondoltam! Mert par hete megtalaltam, de most nem sikerult :)
2012. okt. 14. 11:18
 3/5 anonim ***** válasza:

mi a szarnak raksz bele színes köveket?!

Az nem akvárium, amibe hülye műanyag színes tárgyak vannak, meg hippis kövek. Vegyél inkább fekete köveket, dekorációs fát, nagy akváriumot, és sok növényt. Ez nem akvárium, a halak meghülyülnek benne....

2012. okt. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem hülyeség lenne elrontani színes kővel.. tegyél bele sok szép növényt és egyszerű bazalt zúzalékot(fekete) vagy valami hófehér kvarchomokot. Majd tehetsz bele fát dekorációnak és nagyon sok más természetes dolgot nem pedig a giccses színes kövek..
2012. okt. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2. valaszolo, nem net fightereket kerestem, lehet am normaliaan valaszolni. Erdekes, a 3. valaszolo is normalisan letudta irni szinte ugyanezt -.-
2012. okt. 15. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!