Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit rakjak még az akváriumomba...

Mit rakjak még az akváriumomba? (kép lent)

Figyelt kérdés

[link]

ez az akváriumom és azt szeretném kérdezni hogy ebből hogyan varázsolhatnék valami csodásat? ez ilyen kis 21 literes. red cherry garnélák lesznek benne csak 3 napja indítottam és eddig van benne 2 gömb moha és egy szőlőtőke. látszik a szőlőtőkén hogy házi készítésű és nagyimtól van az alapanyag :D már csak az a kérdés hogy tudnám ezt "full"- osra csinálni?


2012. okt. 17. 20:55
1 2
 11/18 YourDestiny ***** válasza:
21 literbe halat? Szerinted az miért lenne jó?
2012. okt. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
és konkrétan milyen növények mehetnének bele red cherry garnélák mellé?? azzal segítenétek sokat ha konkrét nevet mondanátok mert akkor azt veszek és belerakom.
2012. okt. 20. 15:25
 13/18 YourDestiny ***** válasza:
A mohákat szeretik a legjobban. Kisebb anubiast is vehetsz. A kevesebb fényt a microsorium pteropus tolerálja még, de azt tereptárgyra kell kötözni. A többi alacsonyabb fényigényű növénynek elég magas akvárium kellene.
2012. okt. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
akkor úgy látom nem tudok mit tenni. én is amiket néztem (hínár szerűség) magasak,hosszúak nem lenne elég magas az akvárium.. már van benne 2 db. gömb moha majd még kötözök a tőkére 1 nagy adag jávait és akkor ennyi? vagy megpróbáljam pl. átokhínárt és vagy elfekszik a teteje a vízen vagy levágom?
2012. okt. 20. 15:30
 15/18 YourDestiny ***** válasza:
A hínár esetében nem a magasság a legnagyobb baj, hanem a fény. Erős világítás kell.
2012. okt. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
ja értem. akkor mindegy.. ha nagyon csúnya lesz majd akkor valamilyen növényt ki találok ha meg elég lesz benne akkor marad úgy. majd ha kész még mutatok képet.
2012. okt. 20. 16:15
 17/18 anonim ***** válasza:
Várom :)
2012. okt. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
most már tényleg a végénél járok már csak a garnélák érkeznek és a jávait rá kell kötöznöm a fára. utána megmutatom.
2012. nov. 1. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!