Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen növény táptalajt...

Milyen növény táptalajt ajánlotok egy 200 literes akváriumba?

Figyelt kérdés
Most gyöngykavicsom van benne, de átakarom rendezni az akváriumot és úgy gondoltam hogy beruházok egy táptalajra. úgy szeretném hogy mondjuk 2-3 cm táptalaj plusz rá 2-3 cm gyöngykavics. de nemtudom melyik fajtát kellene ami mondjuk nem a legdrágább de azért hatékony és ér is vmit.
2012. okt. 20. 17:17
 1/3 Platypus ***** válasza:
A JBL-nek van ilyen koncentrátuma. Sóderrel kell elkeverni és úgy lesz táptalaj. Szerintem az jön ki legolcsóbbra, és nem is rossz márka. Mondjuk csak mikroelemeket tartalmaz a talaj, de ez átlagos akváriumban inkább előny. Komoly növényezéshez makroelem-pótlás sem árt.
2012. okt. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bamboochatheone ***** válasza:
JBL Florapol a tisztességes neve. Én ezt használom 112 literes aksiban ott nagyon jó de a nanomban kevés. Egyszerűen nem adja annyira benne...
2012. okt. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2012. okt. 21. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!