Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért halt meg?

Várhelyi Peti kérdése:

Miért halt meg?

Figyelt kérdés
Naszóval,aza gondom akadt hogy elpusztult szegény kakadusügerem:/ 1 hete vettem TerraPlázán és most meghalt.Nem tudom,hogy miért!54literes akvárium artemiával etetve sok növénnyel..Már 2 napja csak feküdt egyhelybe és alig evett csak holnap lett volna lágy vize mert most hozták meg ...Ha valaki tud segíteni írjon!!!

2012. okt. 20. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Amúgy a vízminőség rendben volt?
2012. okt. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen minden rendben volt vele.De most azt olvastam hogy meghalnak kemény vízbe én azthittem csak a kicsiknek kell..
2012. okt. 20. 19:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, mihez volt szokva.

Ha előzőleg lágyban volt, akkor igen, simán belehal, ha csak úgy átteszed keménybe.

Én tartottam őket keményben, de én úgy vettem, hogy keményben is volt.

Az átszoktatáshoz meg ( ha sikerül) hetek kellenek.

2012. okt. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de aza fura hogy csak a hím halt meg.hát ő aztmondta hogy 100%os lágy vízben szaporitja
2012. okt. 20. 19:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha utána abban is tartotta, akkor a nőstényeknek sincs túl sok esélyük.

Vagy túlélik, vagy nem. 50-50

Mindenesetre nem érezhetik magukat valami fényesen.

2012. okt. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 YourDestiny ***** válasza:

Csak artémiával etetted? Abból is mérsékelt adagokat érdemes adni nekik, az ilyen puha rákféléktől is simán bélgyulladást kaphatnak. Érzékenyebb fajta sügér. A vörös szúnyoglárvától kapásból kidöglik.


Mellesleg lágyvizes, jó, ha 10 nk alatt van a keménység.

2012. okt. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!