Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Guppi ivadékok mi a teendő?

Guppi ivadékok mi a teendő?

Figyelt kérdés
most született sok kisgupi de mire észrevettem és kihalásztem őket sajnos a felét megették most ideiglenesen egy nagy befőttesüvegbe vannak kb 20 van és nemtom hogy ven- valami amit csinálnom kéve velük hány literes akváriumba tegyek őket porrá őrőlt kajájuk az van, egy nap 1X mint a felnőttek vagy többször is adjak-e szoval nemigen tudom mitcsináljak velük :D valami alap információkat ha valaki tud léccives irja meg!!(amugy dibtam be egy kis kaját má eszegettek azér) előre is köszönöm a válaszokat!! :)
2012. nov. 9. 21:42
 1/5 A kérdező kommentje:
bocsi de egypár elirás lett.... :(
2012. nov. 9. 21:44
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem baj,biztos sokkot kaptál.Én is szoktam bár már szerencsére nekem is sikerült szaporítani egy-két fajt.Legalább kétszer etess egy nap.Szerezz be egy legalább negyven literes akváriumot,valami kis szivacsszűrővel.Amennyiben szép felnőtt egyedeket szeretnél nevelni(miért ne akarnál)Próbálj minél több élő csemegét adni nekik.
2012. nov. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
oké köszi má lenyugodtam :D majd akkor veszek nekik!! :) amugy olyan kis csunyák.. tiszta átlátszóak hatalmas gülü szemekkel!! de gondolom biztos majd megszinesednek!! :)
2012. nov. 9. 22:50
 4/5 Cerberosz ***** válasza:
mekkora akváriumod van? Mert én úgy csináltam hogy egy fagyis dobozt kiluggattam hogy a víz cserélődjön benne és azt kikötöttem az akváriumba és abba raktam a kicsiket, így nem kell külön fűtés, szűrő és a szülők illetve a többi hal sem eszi meg ha meg már elég nagyok akkor kiengedheted őket. Ja és nem kell megvárni amig az új akiban beáll sz egyensűs és nem stresszeled őket a költöztetéssel.Én a guppikat igaz endlerek őket nem kell külön rakni napi 4-5 ször etetem de mindig csak keveset
2012. nov. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egy szögletes műanyag flakont szoktam használni. 2L es habfürdőst félbevágtam, ahol a nyaka van arra kötöttem egy harisnya darabot, hogy ne tudjon semmi ki és bemenni de levegőt kapjanak vagy a másik felét amelyre a szélesebb oldalára nyílást vágtam és egy harisnyár húztam arra is ugyan úgy beválik még meg nem nőnek akkorára, hogy ne egyék meg őket.
2012. nov. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!