Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan lehet a Black Molly-t...

Hogyan lehet a Black Molly-t szaporítani?

Figyelt kérdés
Van 3 mollym, 1 fiú, és 2 lány. kb. 120 literes az aksi. Van még mellette 1 sziámi harcoshalam, 2 fekete tetrám, 1 algaevő harcsám, 1 plattim. Légy szíves vki írjon le mindent a szaporításukról! Az aksi vize: 7Ph-S,27-28 fokos, kb. 10NK-s. nagyon hálás lennék, ha segíteni vki, mert szeretnék fekete molly kishalakat. : ) ja, és van az aksiban sok úszó, álló növény is.
2009. aug. 17. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
eloszor is jol van ahogy vannak ,tudnak is szaporodni a mollyk ,csak ki kell varni amig kifejlodnek amig tudnak szaporodni ,amikor latod ,hogy meg van nove a nosteny a hasa alja ki csucsorodik akkor tedd kulon es o egyedul megcsinalja,amikor megszulettek azonnal kezdenek uszni es a nagyot tedd vissza a nagy akvariumba
2009. aug. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi, de az a baj, hogy a mollyjaim már sztm érettek, és egyáltalán nem szaporodnak. Az egyik molly hasa mindig puffadt, ezért azt hiszem gyakran,hogy terhes, de sajna nem, mert rájöttem, hogy nagyon sokat eszik, és azért van ez, mert estére általában már normál méretű a hasa(reggel etetem).
2009. aug. 18. 10:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem régen voltak black molly-aim de sajnos sosem lett kicsi..:( Nemtudom miért, minden más elszaporodott már az akváriumomban.:) Ha terhes a lány szögletesedő hasfala lesz. ( úgy mint a xifonál..) ilyenkor kell különtenni, mert azután szüli meg a kishalakat.( egy kis sót szoktak beletenni a vizébe, a höingadozást nem bírják) Igazából te még semmit nem tudsz tenni ez ügyben.. max annyit hogy veszel hozzá még halat, mert lehet nem tud megtermékenyedni.. mert ugye az állatkereskedésben nem mindig kapható termékeny halak..:)
2009. aug. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!