Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 70ezer ftból kitudok hozni...

70ezer ftból kitudok hozni egy komplett akváriumot?

Figyelt kérdés
Van 70ezer ftom és szeretnék egy komplett akváriumot minden felszereléssel illetve talajjal növénnyel dísszel és halakkal! Összesen 70ezrem lenne rá! Megoldható? Ha igen linkelgetntek dolgokat?
2012. nov. 27. 10:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem igen. nekem a 112esem 100 fölött volt szóval akkorát nem hiszem ha új cuccokat veszel, viszont ha akvarista.hu-n lősz szűrőt pl azzal sokat spórolhatsz. én ott féláron szereztem a belsőmet (bár azóta kivettem, mert a külsővel együtt már túl erős volt...). nézz szét ott is, szoktak feltenni akváriumot is meg minden alkatrészt láttam már fent ami kell. alaposan nézz körbe akvarista piacain, sok jó cuccot szoktak felrakni elég olcsón :)
2012. nov. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Adnál linkeket?:)


Amúgy én új dolgot akarok mindenből! De azért a linkeket megnézném!:)

2012. nov. 27. 10:36
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem is kell ra ennyi penz, fele ennyibol is mar szep akvariumra tehetsz szert. Mindenkepp nezd meg az akvarium srakait hogy nincs-e letorve belole (legserulekenyebb resze, es hogy nem szivarog-e. Ha ez rendben van,akar hasznaltan is veheted a cuccot.
2012. nov. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2012. nov. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

különben itt mindent megtalálsz hogy mit miért hogyan mikor menyit

[link]

2012. nov. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát én se kevesebbért se többért nem akarok venni! pont 70ezret szánnék rá:) biztos kijönne olcsóbban is egy kisebb akvárium de én a legnagyobbat szeretném enyi pénzért! :)
2012. nov. 27. 10:46
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor tenyleg ne vegyel hasznaltan vagy latatlanban akvariumot. Nagyobb akvariummal konnyebb is boldogulni. Ha kezdo vagy, akkor ha egy mod van ra, ne valassz bele sugereket mert rohadt szepek de nagyon meg fog gyulni veluk a bajod. Inkabb rajhalakat javasolnek(de mondjuk ne guppikat) :D es kavicsos aljzatot a homok helyett. Szerintem ennyi penzbol fog telni szep es izgalmas novenyzetre es dekoraciora is.
2012. nov. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
azt szamoltam, hogy ebbol a penzbol mar 200 literes akvariumot is be tudsz rendezni kenyelmesen, de biztos vag ybenne hogy olyan nagy kell?
2012. nov. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is ki lehet hozni 200 literest annyiból.
2012. nov. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Á, mégse jön ki, mert szekrény is kell alá, azt nem számoltam.
2012. nov. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!