Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Sziámi harcos hal+aranyhal...

Sziámi harcos hal+aranyhal vízforgató nélkül csak simán egy akváriumba elég régen megvannak. Mit szóltok ehez?

Figyelt kérdés
2012. nov. 30. 13:20
 1/5 Platypus ***** válasza:
89%
Hogy valaki állatkínzó és büszke rá. Ez pontosan egy kategória a következővel: "Van egy kutyám másfél méteres láncon, egy éve rajta van és jól megvan. Látom rajta, hogy boldog, és teljesen egészséges, mit szóltok ehhez hülye burzsuj állatvédők?"
2012. nov. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%

Nekem régen voltak így együtt, de nem bántotta az aranyhalat. Sőt más halak is voltak.

Bár nekem volt levegőztető. (kis akvárium)

Talán ahol vásárolod kérdezd meg mit mondanak.

2012. nov. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Köszönjük bejelentésed.
2012. nov. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Mi az az elég rég? És mekkorák a halak?

Most laikusként mondhatod, hogy jól megvannak, de biztos vagyok benne, hogy egy éve nincsenek még meg, annyit nem élnének így.

Az aranyhal pedig évente nő jó 5 centit még akváriumban is, ha ez nem történt meg, szintén hülyeséget beszélsz.

Az, hogy szerinted az teljesen jó, hogy az ürülékükben élnek, akkor gratulálok a szüleidnek, jó nevelést kaptál...


A régen megvannak pedig harcoshalnál 3 évet, az aranyhalnál pedig 20-at kell, hogy jelentsen.

2012. nov. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bamboochatheone ***** válasza:
77%
Majd kb 15 év múlva ugyanennél az aranyhalnál jelents ugyanezt ki.
2012. nov. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!