Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyi, és milyen halat...

Mennyi, és milyen halat tehetek egy 54 literes akváriumba?

Figyelt kérdés

2012. okt. 25. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálam egy hím és két nőstény betta lakik egy párduc csík, egy legyező és két vörös garnéla társaságában. Illetve van három kicsi anci, akik le is ívtak, ma fedeztem fel két ici-pici tapadósat. :)
2012. okt. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2012. okt. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Treska: Ha nem tudsz normálisan, érdemleges választ adni, akkor menj a faszba!
2012. okt. 25. 20:16
 4/8 derko340 válasza:
Írhatnád a véleményed kúlturáltabban, ha már segít valaki, de egy 54l akváriumban 54cm összhosszűságű halálományt telepíthetsz. Azaz minden literre számolj 1cm halat.
2012. nov. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek a viselkedésemért! Nem szokásom ilyen ocsmány módon beszélni, csupán azért történt, mert felidegesített, hogy egyes emberek csak kötekedni járnak fel, pedig tényleg elkelne a segítség. Egyébként már nincs annak az üzenete, akinek címeztem. Köszönöm a válaszod!
2012. nov. 1. 12:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért a te válaszod sem szép xD. Nade, talán pár vörösneon (tudom tudom hogy 60 liter de hát az nem sok) meg 5 db szívóharcsa + egy hím betta. Szerintem így jó
2012. nov. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én nekem haltenyészetem van otthon és 10 pár papagájplattim 1 pár xifóm 2 pár mollym 1 pár guppim és pár neonom volt de kb a fele elpusztult
2015. márc. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én nekem haltenyészetem van otthon és 1 pár papagájplattim 1 pár xifóm 2 pár mollym 1 pár guppim és pár neonom volt de kb a fele elpusztult
2015. márc. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!