Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan lehet az akváriumban a...

Hogyan lehet az akváriumban a víz csobogását halkítani?

Figyelt kérdés
Olyan erővel csobog, mintha valaki tiszta erővel dobolna, és 10 másodpercenként még a cintányérra is csapna egy isteneset az ütővel...

2012. dec. 6. 21:14
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
hát lejjebb rakod a szűrőt, vagy teszel rá esőztető és azt be a víz alá.
2012. dec. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 A kérdező kommentje:
elviselhetetlen,és nem tudok mellette aludni, a lakásban egyedül vagyok, de az akvárium nem az enyém, ma nem jön haza a tulaj, sőt, szentestéig nem... az akváriumon viszont halkítani kell, hogy lehessen mellette aludni...
2012. dec. 6. 21:16
 3/56 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy félek, hogy ha lejjebb rakom a cuccot(nem tudom mi neve, én gyűlölöm a halakat csak nem az enyém az akvárium) ,akkor már beleér a trafó, amiből kapja az egész berendezés az áramot a víz dübörögtetéséhez,de félek, ha az vizet kap, akkor érintéskor agyonüt...
2012. dec. 6. 21:19
 4/56 A kérdező kommentje:
cuccot= azt a szerkezetet/kütyüt/berendezést, ami a vizet "dübögteti"
2012. dec. 6. 21:20
 5/56 anonim ***** válasza:

A szűrőt ami a vizet nyomja ki, azt lejjebb lehet tenni.

Így is vízbe van a nagy része. Nem?

2012. dec. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
Nincs rajta valami felirat, hogy miaz? Mert úgy rá lehetne keresni neten.
2012. dec. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
Vagy fotózd le
2012. dec. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 YourDestiny ***** válasza:
Na igen, ha olyan cucc, akkor teljesen vízalá meríthető, hogy a kifolyó nyílás csak fodrozza a vizet, de ne csobogtassa. Mert kikapcsolni TILOS! Viszont inkább írd vagy fotózd le mi az a cucc, utána kapsz biztos választ.
2012. dec. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 A kérdező kommentje:
nem tudom sajnos se leírni(nem értek hozzá), se lefotózni... fotómasinám nincs(csak webkamera), annak meg a vezetéke nem ér el az akváriumig... mennyi időt bírnak ki a halak dübögő oxigén nélkül, ha reggel 8 óta folyamatosan dübög az oxigén... tehát most is dübög... ebben a szent pillanatban is... olyan éjfélkor akarom a dübögést beszüntetni, és reggel 6-ig nem akarom hallani... nem a szomszédok miatt(családi házban lakom), nem az enyém a cucc, csak a nővérem itthagyta(mert neki nyűg),de ismerem, van olyan dög, hogy durván kérdőre vonna és számonkérné tőlem karácsonykor, mikor majd tiszteletét teszi Őkelme nálam, hogy miért gyilkoltam meg a halait(rák nincs,csiga sincs,sőt, már xifó sincs(régen volt az is) csak egy zebradánió, meg egy harcsa, a többi hal már feldobta a pacskert(a talpát)...)
2012. dec. 6. 21:47
 10/56 A kérdező kommentje:
Azért akarom a dübögést beszüntetni, hogy én magam tudjak aludni, tudniillik nem húgy dübög, ahogy mondjuk az óceán nyaldossa a partot,nem morajlik, hanem kutyorog... nem tudom jobb szóval nevén nevezni... és engem rettenetesen idegesít még most, alvás közben is ez a kutyorgás... (okoskodóknak,ez a legjobb szó,ami eszembe jut erre a hangra, de semmi köze se a kutyához, se a morajláshoz... kellemetlen... )
2012. dec. 6. 21:51
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!