Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan lehet az akváriumban a...

Hogyan lehet az akváriumban a víz csobogását halkítani?

Figyelt kérdés
Olyan erővel csobog, mintha valaki tiszta erővel dobolna, és 10 másodpercenként még a cintányérra is csapna egy isteneset az ütővel...

2012. dec. 6. 21:14
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:

Jaj de túlbonyolítottátok...


Az egy belső szűrő, teljes mértékben vízálló (erre már rájöttél), tehát le lehet nyomni a víz alá. Gumitappancsokkal ragad a falra gondolom, vagy be van lógatva.

Ne nyomd túl mélyre, a teteje legyen a víz alatt 2-4 centivel.

Kihúzni nem szabad sokáig, maximum naponta néhány percre.

Azért olyan hangos, mert nem volt víz alatt, belevegősödött. Ha teljes mértékben el van merítve, akkor egy idő után csendesnek kell lennie. Ha nem az, akkor tönkrement, mert sokáig volt víz felett.

2012. dec. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 YourDestiny ***** válasza:
Ha reggel hatig kihúztad volna, az végzetes hiba. Mellesleg a legtöbben teljesen víz alá nyomva használják, teljesen felesleges a víz felett hangoskodni hagyni a kinyomó részét.
2012. dec. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
hát ezt csodálatos volt végigolvasni feldobtad a napomat
2012. dec. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 A kérdező kommentje:
40-nek: úgy 4-5 napja cseréltem, kineveztem erre a célra egy kisebb duncusüveget, és úgy 150 adagban kihordtam belőle a víz 70%-át(állítólag sokkal többet nem szabad, mert sokkot kapnak a halak), aztán ugyanígy, kb.150 adagban visszatöltöttem... meg megőszültem közben, néhány káromkodás és istenkáromlás is elhagyta az ajkamat...
2012. dec. 8. 17:29
 45/56 A kérdező kommentje:
41-esnek, Murr-nak: gumitappancsokkal van, igen.Nem, nincs belógatva, lóghatna is akár?
2012. dec. 8. 18:19
 46/56 A kérdező kommentje:
Úgy értem, nem kötelező 100%-ban odaragasztva lennie az akvárium üvegfalához?
2012. dec. 8. 18:20
 47/56 YourDestiny ***** válasza:
Ha tappancsos és nincs akasztója, akkor miért akarod lógatni? És miért fontos ez?
2012. dec. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 YourDestiny ***** válasza:
Miért is kellett a víz 70 százalékát kicserélni? És milyen vizet hordtál az akváriumba? Miért van nekem olyan érzésem, hogy valami rosszat csináltál?
2012. dec. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 A kérdező kommentje:
Amúgy szinte azonnal elcsendesedett, hogy lenyomtam a víz alá...
2012. dec. 8. 19:15
 50/56 A kérdező kommentje:

Your Destiny-nek:


Semmi rosszat nem csináltam, annyi történt, hogy eredetileg a nővéremé a cucc(az akvárium), de ő hónapok óta tojik rá, rámhagyta,neki ez teher, kolonc a nyakába... én pedig hagytam tönkremenni az egészet,mert utálom amúgy a halakat, de én ismerem annyira a nővéremet, hogyha megtudná, hogy meggyilkoltam(kinyírtam, megöltem,eltettem láb alól - mondjátok ahogy szeretnétek) az ő halait,sárga földig ledorongolna és elmondana mindennek, ami nem tűri a nyomdafestéket...


ő Budapesten van, én meg Szombathelyen... az meg testvérek között is több, mint 250 km, de karácsonyra jön sajnos haza, Szombathelyre...

2012. dec. 8. 19:19
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!