Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi lehet a baja a bettámnak? :\

Mi lehet a baja a bettámnak? :\

Figyelt kérdés
Már egy ideje megvan a hal szép piros és jó nagy hasa volt (fiú.. de nem dagadt pont jó formában volt) és minden nap etettem normálisan úgy ahogy kell aztán egyik nap amikor hazaérek látom hogy hiányzik a fél szája meg az egyik oldal uszonya... nem nagyon eszik és legtöbbször a víz tetején van de még él .. adjam a rendes kajáját vagy inkább adjak neki abból ami a kis halaknak van?(por) egyébként Molly-kkal van együtt meg van benne egy kis harcsa ami ugye az akvárium oldaláról meg aljáról eszi a koszt meg még egy harcsa van de az is csak az aljzaton él .. szerintetek ő tett kárt magában vagy esetleg beleakadhatott valamibe ? mert eddig nem volt ilyen gond vele .. vagy a mollyk kezdhettékk ki ?

2012. dec. 8. 15:12
 1/4 anonim válasza:
Szerintem a Betta lehet megtámadta valamelyik halat és az visszatámadott!Elég harcias hal és ezt tapasztalatból mondom nekem van Bettám és egyszer mellé ersztettem egy másik halat (nem bettát)és azt nem kedvelte!Kérdezz meg egy állatorvost mert de sztem "el kéne engedned"!Szegény szenvedhet!De van remény!
2012. dec. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jó majd nemsokára úgy is megyek oda ahol a halat vettem köszi a választ ..
2012. dec. 8. 15:50
 3/4 bamboochatheone ***** válasza:
Mekkora akváriumban vannak milyen szűrővel?
2012. dec. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
eddig kis akváriumban voltak kis szűrővel (15 l és HJ-111B) most pár hete kaptam 60 l-es akváriumot és ahhoz erősebb szűrőt a halak tegnap kerültek át bele .. de a kis akváriumban sem volt semmi baja most nem tudom mi lett vele :\ szerinted ha a kis akváriumot újra feltöltöm és ha beáll a víz és átteszem bele a bettámat ott felépülhet és visszatehetem a többiek közé ? vagy már 100% hogy elpusztul ?:( és ha felépül a másik akváriumba akkor ne tegyem vissza a nagyba?
2012. dec. 10. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!