Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » GreenAqua-tól érdemes rendelni?

GreenAqua-tól érdemes rendelni?

Figyelt kérdés

Pár növényt néztem ki magamnak, meg egy-két kiegészítő cuccot.

Az lenne a kérdésem, hogy milyenek a GreenAqua árai más akvarisztikai boltokkal összehasonlítva? Gondolok elsősorban a növényekre. Drágább, mint más boltokban?

Ti rendeltetek már tőlük? Mik a tapasztalatok?


Válaszaitokat köszönöm.



2012. dec. 14. 15:01
 1/6 Platypus ***** válasza:
A növények sokkal drágábbak. Garantáltan jó minőségűek, de ezen kívül semmi extrát nem tudnak más boltok növényeihez képest. A felszereléseik általában jó áron vannak, ha ugyanazt a holmit hasonlítod össze más boltokkal. Árulnak pár luxuskategóriás izét is, aminek az árától égnek áll a szőröd, de ezeket nem kell megvenni.
2012. dec. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is náluk fogom megvenni a most induló akimhoz a növényeket. Az tuti, hogy ezek a növények algamentesek, és valószínűleg nincs rajtuk csigusz:)

De tényleg alaposan nézd át, hogy milyen igényei vannak egy adott növénynek. Nagyon sok olyan van náluk, amit erős világítás 1w/l, és Co2 nélkül nem tudsz életben tartani.

2012. dec. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kösz szépen a válaszokat. Azt hiszem, maradok az akvarisztikai boltoknál inkább.

Igazság szerint eléggé furcsállottam a növények árait, és ezért kérdeztem rá. De akkor jól gondoltam, hogy magas.

2012. dec. 14. 19:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem rendelnél, hanem személyesen választanád ki, akkor nem vennél csúnya növényt sehol.


Ha viszont rendelsz, úgy bárhol becsomagolhatják neked a barnuló növényt is, ha éppen nincs szebb raktáron nekik. Télen szerintem meg is fázik, mert a GLS, vagy a posta nem melengeti az úton.


A green aqua is nagykerből veszi gondolom, mint a többiek, de ő átcsomagolja. Pl az élőtéri növényeket zselébe kis műanyag dobozkába adja és rárak egy szép színes nyomtatott kartont, amin van némi info a növényről. Hát de a nyomda is pénzbe kerül, és valakinek ki kell fizetnie az exluziv csomagolást.

2012. dec. 15. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kösz neked is hable. Hát igen, élőben az igazi megvenni, úgy tudom, mit veszek. Csak felénk nem nagy a választék, bolt is csak 2 van, ami ezzel foglalkozik. A Ga-t meg páran ajánlották, csak mint írtam, kicsit sokalltam az összegeket. :D
2012. dec. 15. 21:28
 6/6 anonim ***** válasza:
A greenaqua a növényeit direktbe importálja a legjobb EU-s növénykertészetből, nem itthon veszi őket. Többek között ezért is drágább a növényük, de a minősége is marha jó!
2012. dec. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!