Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nagynyomású Co2 beoldás,...

Nagynyomású Co2 beoldás, ahhoz kell áram?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nagyon hülye kérdés, de most készülök co2 rendszert összerakni, és ezidáig nem jöttem rá...van a co2 palack, reduktor, mágnesszelep, stb. Van bármi ezen, amit árammal működtetünk? Vagy az egész "magától" a palackban lévő nyomástól működik jól?

2012. dec. 14. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Mágnesszelepnek kell némi áram. A többi az tisztán a palackból megy.
2012. dec. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen. Pl az enyém áram nélkül megy, mert kihagytam belőle a mágnesszelepet.


Nekem úgy van hogy 1 Palack, rajta 1 reduktor, abból kijön egy vékony (2 méteres) cső aminek a végére ráhúztam egy ilyen porlasztót:

[link]

2012. dec. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is ezt a diffúzort használom. Jó.
2012. dec. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a mágnes szelep eléggé fontos cucc. enélkül mindig neked kell fel-le venned a co2 szelep szintjét
2012. dec. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"fel le venned"? Ezt nem értem. A mágnes szelep nem reduktor! Nem szükséges alkalmazni. Csak akkor ajánlott ha lusták vagyunk nyitni-zárni a palackot, vagy időhöz (vagy egyéb eszközhöz) kötötten szeretnénk végezni a co2 beoldását.
2012. dec. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Így értettem !
2012. dec. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!