Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 72 literes akváriumba...

Egy 72 literes akváriumba neonhalak (8 db) és red cherry garnélák mellé milyen egy db nagyobb halat ajánlotok, ami az akvárium "királya" lehetne?

Figyelt kérdés

2012. dec. 30. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Apró garnéla és akvárium királya nem fér meg együtt. Ők a természetben olyan helyen élnek, ahol 2 centis halak élnek, különben táplálékként végzik. Még a neonok sem megfelelőek melléjük, kisebb halakkal szokás tartani őket.

Mostanában kezd elterjedni, hogy minden mellé garnélát tesznek, de ezt egyáltalán nem tartom jó iránynak. Semmi értelme stresszben tartani egy állatot, úgyis csak bujkálni fog egész nap.


Tarts neonokat egy mézgurámi párral vagy egy hím bettával, vagy garnélákat borarasokkal vagy parázslazacokkal.

2012. dec. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gertli válasza:
Murrnak igaza van.. Nekem is a hím Betta az akvárium királya .. de a garnélákat megeszi
2013. febr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az akvárium királyai nálam a tűzhasú gőték. A Red Cherry-k vidáman, vörös fényükben tündökölve élnek mellettük, mivel a

gőték nem tekintenek rájuk eledelként.

2013. febr. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
De jó hogy nem csak nekem vannak ilyen "akvárium kiralya" otleteim...szerintem valamilyen gurami egy par dehat ezt neked kene aldonteni!!!:) bocsi a helyes irasert!!!
2013. nov. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!