Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan kell xifó-t tenyészteni...

Hogyan kell xifó-t tenyészteni? És mik a tünetei a terhességnek?

Figyelt kérdés

2013. jan. 1. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem régebben voltak, és nem igazán vettem észre mást, mint hogy tele van az akvárium bébikkel. Persze nem nőtt fel mind, de mindig volt annyi, hogy a barátaim állományát frissíthettem :)
2013. jan. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mekkora akvárium?Külön csak xifó tenyésztésre vagy együtt többi hallal ha együtt többi hallal akkor mik vannak abba az akváriumba és milyen a szűrés?
2013. jan. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 _.-Akv-._ ***** válasza:
1 hímet összeteszel 4 nősténnyel, és vársz. Ha megvannak a kisxifok rögtön ki kell szedni tőlük a szülőket, különben megeszik őket. Utána kishal-kajával eteted őket (pl.: Sera Vipan Baby).
2013. jan. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 _.-Akv-._ ***** válasza:
A terhesség tünete meg gondolom, az hogy megnő a hasa.
2013. jan. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
terhességi folt + gömbölyű has
2013. jan. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A nőstény hasa megnő, szinte szögletessé válik a szülés előtt és megnő az ellési foltja. Ha valamelyik nőstény haladon ezt látod szerintem szerezz be egy ellető dobozt. Abban lennie kell egy térelválasztónak ami majd megvédi a születő és leeső kishalakat. Én ilyenkor az anya mellé szoktam betenni egy kis csomó jávai mohát is, hogy az esetleg felúszó kishalakat se egye meg az anyahal.
2013. jan. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!!!
2013. jan. 2. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!