Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ehhez mit szóltok, érdemes...

Ehhez mit szóltok, érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jan. 2. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem jó!Nincs fűtő és ehhez már 150w-os kell!Sőt a szűrés sem jó nem látom lehet csak én hagytam el de nem látok belső szűrőt pedig az fontos a külső szűrő nem a nagy mennyiségű szűrést biztosítja hanem csak a biológiai szűrést ami nem tud túl sokat sőt ez még azok közül is nagyon keveset!(már ha jól néztem utána)
2013. jan. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
De szerintem veled beszéltem üzenetben is!Ha ennyire sűrűn kérdezel vegyél fel Fb ha érdekel dobj egy üzit erről persze kérdezz nyugodtan de néha alapdolgokat kérdezel amik helyett sokkal gyorsabb lenne egy-egy chatelés !
2013. jan. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha a külső szűrő 1100 liter/órás, akkor simán megéri. 70 ezer körül van ez a szett újonnan.

Viszont néhány dolgot fontos lenne tudni: Milyen a világítás? Elvileg 2x30 watt jár hozzá általában, az alacsony fényigényű növényeknek elég.

Tudni kellene, hogy hány literes ez a külső szűrő, én semmit nem találtam róla.

A másik, hogy személyesen meg kellene nézni, hogy nem karcos-e. Az is sokat nyom a latba.

Az igaz, hogy belső szűrőt és fűtőt még venni kell hozzá, de az nem hatalmas tétel. Az aljzat, a növények, a háttér simán kárpótol érte az üres szettel szemben.

Az viszont probléma, hogy a halakat is adja, nagyon nehéz így beállítani egy akváriumot és felelőtlenség. Amíg kitakarítod és elindítod, sínylődhetnek valamiben, aztán lebontóbacik nélkül jön a harc az ammóniával. Na de ez igazából részletkérdés.


Így összességében én simán megvenném, ha minden stimmel.

2013. jan. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!