Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hol kaphatok 2-3 mm es fekete...

Hol kaphatok 2-3 mm es fekete (vagy legalább sötét, de nem szürke hanem annál is sötétebb ) akváriumi aljzatot?

Figyelt kérdés

fontos hogy ne bazalt legyen, meg közúzalék hanem gyöngykavics lehetőleg természetes színű és nem festett( azért vannak ezek az igenyek mert majd páncélos harcsákat szeretnék az akváriumba tenni)

ha tudtok írjatok webshoppos oldat légyszi Válaszokat előre is köszönöm



2013. jan. 2. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Ami kavics, abból csak bazalt létezik feketében. Égetett agyagtalajokat, általános növénytalajokat vehetsz ilyen méretben feketét.

[link]

[link]

2013. jan. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. jan. 3. 04:03
 3/6 kzs ***** válasza:

Tüzépnél vedd meg.

Nagyon olcsón lehet venni, csak arra vigyázz, hogy amit a Tüzéptől veszel, minden esetben nagyon alaposan át kell mosni úgy, hogy egyszerre csak kis mennyiséget (mondjuk fél vödörnyit) mosol át meleg vízben.

Én így tettem, és remekül bevált.

Ja, és vannak páncélosharcsáim (nekik vettem).

2013. jan. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi, utána nézek
2013. jan. 3. 10:05
 5/6 Platypus ***** válasza:
A nagyon apró szemű bazalt bátran használható harcsákhoz is. Létezik olyan finom ami szinte már fekete homok. Én az aquadepóban vettem ilyet.
2013. jan. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
2 mm esnél kissebb szeműt nem szeretnék mert az nagyon össze tud tömörödni a növények gyökereinél és így nem levegőzik ,meg a szűrőt is könnyebben eltömítheti
2013. jan. 3. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!