Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hova bújhatott el a legyzeő...

Hova bújhatott el a legyzeő garnéla?

Figyelt kérdés
Ma vettük a halakkal együtt hova bujhatott el?Egy 54l-es akvárium benne 9 tő növénnyel 4 guppi 10 neonhal egy anci és a keresett garnéla.Sehol nem találjuk el tudott úgy bujni vagy kimászot vagy mi lehett vele?Emlékszek amikor beleraktuk nem is figyeltam merre indul mert próbáltam minnél hamarabb berakni a többi állatott és sötét is volt a szobában.De utána mikor belekerült mind már akkor nem találtuk sehol most meg hogy etettem még mindig nincs meg.Eltud úgy bújni hogy ne találjuk?Ha kell rakok fel képet az akváriumról hogy milyen elrendezése van.
2009. aug. 27. 19:26
 1/8 A kérdező kommentje:
Sajnos a kepfeltoltes.hu nem működik ezért nem tudom felrakni a képekt...
2009. aug. 27. 19:35
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sokszor kapaszkodott meg a leveleken vagy legalul ahol el tud bújni ott lehet. Szerintem egy két napon belül előkerül.
2009. aug. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
kepfeltoltes.org ez működni fog!
2009. aug. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azóta megtaláltuk és eltaláltad egy levél alján kapaszkodik:)Köszöm mind a 2 választ!
2009. aug. 27. 20:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia.Most h előkerült azért gondoltam még megosztom veled.Nekem üveggarnélám van.régebben nagy halakkal lakott az aksomba.Egyszer eltünt.Sajnáltam szegényt.Nem tudtam mi lett vele.Gondolatba eltemettem szerencsétlent(gondoltam megették).Elajándékoztam a nagy halaimat,és benépesitettem az aksit neonokkal és razbórákkal.Egy kb jó hónap után lerült elő,és most is vidáman él.Ugy el tudnak bújni.Pedig mindent átnéztem.Vigyázz a garnélákkal amugy,mert ugranak.Szegényt átköltöztettem egy csigairtás alkalmával(nem viselik a csigairtószer.Jó ha tudod...)és ahogy húztam ki,kiugrott a vízből kb egy méterrel odébb találtam meg a parkettán,de jolvan,túlélte.szoval,figyelj oda rá:D.És ne agódj ha eltünik.Amugy a garnéla csapat"lény" vegyél még mellé 2-t 3-at ha elfér még.
2009. aug. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, igen nagyjából én is eltemettem a fejemben:D Anyával keressük már vagy fél órája végűl ráhadtuk mert feladtuk a reményt. Haza ért a testvérem 10 másodperc alatt kiszúrta hogy az egyik növény alján kapaszkodik:D Egyébként csak azért 1 van mert csak 1 volt a boltban. Garnélákat nem nagyon árultak. köszönöm a választ az utolsónak is!:D Egyébként nem is tudtam hogy ugranak..:D
2009. aug. 27. 22:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Vigyázz arra, hogy nagyon jól le legyen fedve az akvárium, mert kimásznak, és víz nélkül nem sokáig bírják. A levegőztető csövére is vigyázz, ott is meg tudnak kapaszkodni.
2009. aug. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az egyik rákunk bemászott az aksi falára tapasztott szűrő mögé és ott fulladt meg... :-( (de hogy hogy mászott oda? azt nem tudom)

Most vettünk egy (szintén) legyező rákot az betettük a kis aksiba (ahol össz-vissz: 3db hal, 2db alma csiga, 1 gömb moha és 1 kis jávai moha van) és ott is eltud tűnni.

2009. aug. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!