Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Valaki rendelt már a mypet.hu...

Valaki rendelt már a mypet.hu oldalról valamilyen akvarisztikai terméket?

Figyelt kérdés
nemrég rendeltem az oldalról egy motoros aljzattisztítót, és egy mágneses algakaparót amit GLS futárszolgálattal hoznak ki. Arra lennék kiváncsi hogy mik a tapasztalatok vagy melyik webáruház lenne a megbízhatóbb akvarisztikai szempontból?

#akvarisztika #MyPet #akvárium kellékek
2013. jan. 8. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát a mypetről nincs tapasztalatom, de a GLs futárszolgálat megbízható, nekem úgy be volt csomagolva az akváriumom, hogy akár focizni is lehetett volna vele.


Egyébként én a Zoofastról rendeltem, azt is érdemes megnézni, jó áraik vannak, és 8000ft felett ingyen kihozzák.

2013. jan. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 YourDestiny ***** válasza:
Nem tudom, de elég felesleges dolgokat rendeltél. A mágneses algakaparóval meg fogsz őszűlni, ráadásul nem is tudod mindenhol hasznáni. A mosogatószivacs a legtökéletesebb erre a célra, filléres cucc, és a durvább oldala mindent leszed. Aljzatporszívót meg 2 perc alatt lehetett volna gyártani otthon...
2013. jan. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 YourDestiny ***** válasza:
Na igen, amúgy a csomagoláshoz tényleg semmi köze a futárszolgálatnak.
2013. jan. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

tényleg felesleges dolgokat rendeltél...én is mosogatószivacsozok és aljzat tisztítani egy előzőleg sós vízzel átmosott, tiszta slagcsövet használok...tökéletesen megfelel mind a kettő a célnak.

egyébként szerintem nem lesz gond velük. ezek nem törékeny termékek. a GLS-nél meg nem sűrűn fordulnak elő bakik, elég megbízhatóak. több cuccom is szállították már. pl laptopom mikor meghibásodott ők vitték ki lengyelbe szervízbe és ők hozták nekem vissza...semmi baja nem lett.

2013. jan. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vagyok. Bocsi, azt nem tudtam, hogy maga a cég csomagolja az árut, és nem a futárszolgálat.
2013. jan. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!