Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A törpegurámik tényleg rendet...

A törpegurámik tényleg rendet tartanak az akváriumba?

Figyelt kérdés
2013. jan. 12. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Viszonylag agresszívek, a rendet tartás eléggé relatív.
2013. jan. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 YourDestiny ***** válasza:
Mit értesz ez alatt?
2013. jan. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A barátnőmnek vannak társas akváriumba, elég sok guppija van és nem bántják egymást. Ő azt halotta azért mert ha verekednek a törpegurámik odamennek és rendet raknak, ezért nem mernek verekedni. Nekem az egyik guppy fiumnak nagyon megtépték a farkát.
2013. jan. 12. 19:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Badarság. A guppik nem verekszenek, csak a nőstényeket hajtják. A gurámik viszont oda-oda csípnek.
2013. jan. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor mi téphette meg? Mondjuk nála csak egy kissebb fiu guppy van, Még van 3 sávos díszcsík akikre gyanakszom. Meg Black Mollyk, szifók és ötöves díszmárnák, meg persze ancik.
2013. jan. 12. 19:25
 6/8 anonim ***** válasza:

az a fő kérdés, hogy milyen körülmények között tartod őket.

hány lityós akiban vannak és milyen a szűrésed?

2013. jan. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"A gurámik viszont oda-oda csípnek." Ha ebből nem tudod levonni, hogy mi az ami megtépázta a guppijaid úszóját, akkor az elég baj.
2013. jan. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem figyeltél, ez a baj! Nincs még gurámim, csak gondoltam veszek én is. Leírtam milyen halaim vannak. Amúgy 90l-esés jó a szűrése, nemrég vettem erősebbet.
2013. jan. 13. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!