Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Növényes akváriumban segítség?

Növényes akváriumban segítség?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy csak növényes aksit csinálni, de egyáltalán nem értek hozzá, ehhez keresek segítséget, leírásokat, de könyörgök ne fórumot linkeljetek, mert azt nem bírják az idegeim:)

2013. jan. 14. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. jan. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Cerberosz ***** válasza:
Azért ahhoz hogy segíteni tudjunk ennél kicsit több információ kell...leginkább hogy mennyid van rá... az akvarisztika ezen ága a tengeri utána legdrágább. Kezdetnek, mennyi pénzed van rá, miket akarsz benne tartani, mekkorát akarsz?
2013. jan. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem tudom, mert mint mondtam nem értek hozzá, ezért keresek leírásokat. hogy mennyim van rá? valahol 1000 -1.000.000 között.
2013. jan. 15. 00:19
 4/4 Cerberosz ***** válasza:

Na szóval ha van rá egymilliód akkor abból már lehet alkotni. Én azt mondom hogy ennyiből egy kb. 300l full high-tech akit össze lehet rakni lehet hogy kicsit kisebb lesz. Az optiwhite akvárium kb 120.000, a bútort én csináltatnám úgy hogy egy nagy rekesz legyen az egész. Akár zártszelvénnyel, ez kb 50.000, de lehet olcsóbb is. A világítás:

[link]

[link]

[link]

Szóval 120.000, vagy 50.000 is lehet.

bár a legprofibb egy ilyen lenne: [link] ez 250.000

Fűtőnek akármilyen mezei fűtő jó. 300w vagy a fölött.

Szűrés, lehet alsó polcos, ez lenne a legolcsóbb(meg kell fúrni az akit) vagy 2 db gyári külső ez a legegyszerűbb megoldás, lehet ebből is kettő: [link]

[link]

[link]

Co2 rendszerre kb 50-60 ezer. Ha üveg cuccokat akarsz az még 120.000, akrilból 10.000 lenne kb.

Szűrőanyag kiegészítésre 30-40 ezer, aljzat adalékok30-40 ezer. Az aljzatra is 50.000 kell számolni. Dekorációra szintén elmegy ennyi. Az elején amano garni 400ft körül van abból kell elég sok, 20 db kb. otociklus is mehet 10-15 db, sziámi algaevőből mondjuk 4-5 db.

2013. jan. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!